entry'ler (60)

hz isa vs hz muhammed

ikiside Allah ın elçisidir fakat Allah ın en sevgili kulu Hz Muhammet dir.

eczaneden doğum kontrol hapı isteme yolları

-Ben bir paket minoset ağrı kesici alabilirmiyim?
-Tabi
-(tam raftan minoseti alırken) Bi de doğum kontrol hapı alıyım (doğum konrol hapı yerine ilaç isimi biliniyorsa süper olur).
-Tabi
-Ne kadar ikisi?
-......

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

Stephen King SiS.

yeni tanıştığın kıza seni seviyorum demek

Olasılıklar dahilinde olmasına rağmen çok zor bir ihtimal olduğu için söylendiğinde gülünç duruma düşülebilir.

maç izlemek

Dünyayla irtibatın kesildiği, dertlerin unutulduğu, koca bir hafta üzerine konuşulası insanlığın bulduğu en mükemmel oyun ve hayat tarzıdır. Tabi bunu seyretmek ayrı bir zevktir anlatılamaz yaşanır.

ak parti nin şu an yüzde 70 lerde olması

En sağlam olduğu dönemde bile bu rakamı görememiştir, bundan sonrada biraz zor görür ki iki dönem Ak partiye oy vermiş biri olarak bu dönem kesinlikle vermeyeceğim.

günde 10 kız ile çıkmak

benim rekor altı bir arkadaşım var onunki yedi çok stresli bir iştir, kesinlikle tavsiye edilmez mutlaka yakalanıyosunuz gün sonunda elinizde iki tane kalıyor.

bi siktir git dedirten ateist lafları

Dünya fiziksel kimyasal ve biyolojik olgulardan ibarettir ve ateistlerin beyni sadece bu olgulara göre mantık yürütebilir. Bunların sonsuzda bir ihtimalin gerçekleşmesi sonucu ortaya çıktığını savunurlar babalarının maymun olduğuna felan.
-Biliyomusun insanlar maymunların evriminden meydana gelmiş.
-bi si..tir git a.q.
-Peki Allah kendinin bile kıramayacağı bi sopa yaratabilirmi?
-peki sen hiç bişey düşünmeden durabilirmisin?
-Dururum
-Ama sen şuanda hiç bişey düşünmemen gerektiğini düşünüyosun?
-Aaaaaa evet.
-Allah kıramayacağı bir sopa yaratamaz çünkü Allah herşeye kadirdir her şeye gücü yeter. Fiziğide ,biyolojiyide,kimyayıda,matematiğide kendi yarattığından olsa gerek fiziksel olarak senin kavradığın kırılma kendisi için hiç bişey ifade etmez.
-Bak ben sana dedim yaratamıyo.
-iki saattir ne anlatıyoz bi ..ktir git a.q.

buram buram sigara kokan insan

Çok keskin kokuyosa muhtemelen sigarasının markası samsun veya maltepe dir.

ahmet türk başbakan olsa olabilecekler

Ordu olaya elkoyar.

pkk terörü bittikten sonra g doğu da olabilecekler

Artık milli gelirin %60 ı askeriyeye harcanmayıp hiç olmazsa %30 la doğuya hiç görmediği yatırımlar yapılabilir.

baba parasını sevgiliye yedirmek

Baba olduğunda aklına gelmesini istemediğiniz durumdur. Ki siz eşşek gibi çalışıp çocuklarım kendilerine bişeler alsın bişeler yesin derken o gider parayı kıza harcar.

25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı

Tarih tekerrürden ibarettir.

bir kızdan neden tiksinilir

Mide bulandıran öyküler anlatalım içimizde kalmasın.

starbucks ta kahveye 10 tl veren kişi

Öncelikle normal bir sütlü kahve fiyatı 3,75 dir. Abartmayalım. Fakat abidik gubidik bir kahve seçerseniz örneğin frapaçino gibi ozaman 10 TL yi bayılırsınız.

kızların ota boka ağlaması

Erkeğe istediğini yaptırabilmek için en kuvvetli silahlarından biridir.

seks içerikli kabus görmek

Valla kabus olduğuna göre s.ken taraf olmadığımız kesindir.

hem kürt hem alevi olmak

Hem kel , hem fodulun diğer versiyonudur.

öss de durmadan bir şeyler yiyen talebe

Üniversiteyi kazandıktan sonraki sene tekrar sınava girdim, yarım döner, kola ve brownimi yedikten sonra insanların kaygılı suratlarına baktım, zaman dolunca birtane bile soru çözmeden çıktım gittim. Şiddetle tavsiye ederim.

eski sevgiliyle yeni flörtünü el ele görmek

Görmemezlikten gelinir, sırıtılır , hatta dalga geçilir ama herkez çekilipte yalnız başına kalındığında ağır bir hüzün çöker, en hafif atlatılacak şekli görmemezlikten gelmektir.