entry'ler (37)

popgaf com

buzfeed'in türkçe yayın yapan versiyonu diyebileceğimiz *türkiye'nin ilk "açık liste" [ web sitesi]. ciddi ve keyifli içerikler barındırmakta ve sanırım yayın hayatına henüz başlamış.

canon toner dolumu

[ şu] linkten canonla ilgili toner dolum sıkıntılarınızı komple giderebileceginizi düşünüyorum.

samsung toner dolumu

her istediginiz zaman her istediginiz yerden randıman alamayacagınız bir konu.

kalitesinden şaşmaz dedigim ve bu konuda tek güvendigim yer ise [ şurası].

gassal

gassal mesleği itikadı sağlam müslümanlar için hiç de korku unsuru değildir. teasırı izleyince farkettim ki itikadım okadar sağlam değil. filmi komple izleyip korkudan altıma edecegim günü beklemekteyim. *

gassal

Türk korku sinemasının başarılı senaristi Alper Kıvılcım’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı gerilim filmi Gassal 18 Aralıkta vizyona giriyor.

teaser:

facebook:
twitter:

Hikaye: Gassal Abbas ücra bir köydeki evinde kendi başına yaşamaktadır. Evin en alt katını gasilhane olarak kullanan Abbas burada köyün erkek ölülerini yıkar ve kefenler. Şehir hayatından bıkan Akay’ın yolu Abbas’ın yaşadığı köyden geçer. Akay’ın ilk başta bir tek gece için misafir olacağını sanan Abbas durumun gidişatından huzursuz olur ama kendini bu gidişattan alamaz da… Annesinin kâbusu Abbas’ın peşini bırakmazken an ve an yaşanan gelişmeler her şeyin açıklığa kavuşmasını sağlayacaktır. Kim masum ya da kim daha kötü anlamanın tek yolu yüzleşmektir… Bu yüzleşme seyirciye korku ve gerilim dolu anlar yaşatacaktır.

seflerinmutfagi net

içici kardeşlerimizi de unutmamış ve engin bir [ meze külliyatı] hizmeti sunmuş site.

devlet bahçeli thug life

(bkz: püskevit life)

yokamk com

sanıyorum ki yeni kurulmuş bir site. ekseri içerikler komiklikli videolardan oluşmakta. isim tercihi de ilginç.

mizah

mhp nin çözüm süreci konusunda haklı çıkması

medya desteği akp, chp ve hatta hdp'ye göre bile oldukça zayıf kalan bir parti olduğu için insanlar mhp'nin birebir yaptığı işleri yapmadıgını zannetmektedir. buarada sıkıntı kürt milliyetçisi hdp'nin aksine, türk milliyetçisi bir lobinin medyada yer bulamamsıdır.

ve tabi halkımız araştırmayı sevmeyen cahillerden oluştuğu için böyle bir ironik manzara ortaya çıkar.

mhp nin çözüm süreci konusunda haklı çıkması

barınç bile kabul etmişti meclisin 7 haziran sonrası ilk toplantısında.

devlet bahçeli

davutoğlu'na salvoları şöyle daha güzel olan siyasetçimiz.

gurmefit

besleyici menülere sahip yer, önce bir pahalılık sezdim fakat sonra fiyat/performans bazında on numara olduğunu farkettim.

karısına kahvaltı hazırlayan erkek

şu adam yapar demedi demeyin.

koreli kızların tatlı olması

random bir örnek.

ağız bantlıyken bağırmak

(00:39) dostum illimunati demişsin ama bu bildiğin haçlı birliği.

ağız bantlıyken bağırmak

sinema klişelerinden birinin daha çürütülmesini içeren videonun görüldüğü başlık.

(bkz: benzin deposuna ateş edip arabayı patlatmak)

toronto sokaklarında ezan okumak

bayram günü tüyleri diken diken etmiştir. saçma sapan tartışmalara girmeyin.

şurada para atan ablanın müslüman gibi giyinmiş olması iyice düşündürmüştür para atma sebebini.

oğlum harbi çok yalnızız lan

matematikten nefret etme sebepleri