bugün

entry'ler (69)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=oN2Xs-MvxLw

superonline

fiber internet hizmeti sunup, nakil talep edince aşırı sorun çıkaran kurum.

sikik bir tane tablet hediyesi ile ,viewpad 10 mu ne, 50 mb internet kampanyasına geçen yıl bu zamanlar katıldım. aylık 70 TL'ye 50 mb internet gayet cazip gelmişti. ttnet'ten iyice bunaldığım sırada kapıya kadar gelen hizmeti reddetmedim. hatta ttnet cayma bedelini bile ödediler. neyse ilk 1 yıl sorunsuz geçti, ta ki evi değiştirene kadar.

2 hafta önce taşındım. interneti taşıtmak istediğimde ise bana yeni apartmanda fiber hizmetinin olmadığını, adsl'ye geçebileceğimi söylediler, çok mutlu olmasam da mecbur evet dedim. adsl fiyatını sorduğumda ise bana aylık 74 TL olduğunu söyledi. içimden "yuh amk" dedim haliyle. fiber'e 70 tl ödüyorum. adsl'ye 74 TL. sonra internetten baktım, yalın adsl fiyatı 59 tl. sonra bi daha aradığımda, o sikik tabletin parasını kestiklerini, aylık 15 TL fazlalığın (59 tl olan hizmetin, 74 TL'ye bana itelenmesi) tablet taksitleri olduğunu söyledi. ben de o kadına, ben taahhüt bozmadığımı, yeni apartmanda fiber hizmetinin olmamasının benim değil, kurumun hatası olduğunu, bunun cezasını niye benim çektiğimi sordum. cevap yine güzel. tablet bedeli olan 699 TL'yi peşin alsak daha mı iyi. sizin meziyetinizi sikiyim ben ya. sonra komple kapattırmak istediğimde ise 1000 küsür tl ödemem gerektiğini söyledi o hatun.

ben de gittim, şikayetvar'a yazdım. hemen aradılar ertesi gün, kadın diyor ki "evet beyfendi yazdıklarınız doğru, 24 ay taahhüt ederseniz, 59 TL'lik interneti 74'ten size sokacam. ha bunu istemezseniz, kapattırın 1000 TL'lik iteleyelim size." harbi şoka girdim. şikayetvar'da bunun benzeri yüzlerce şikayet okudum. müşterilerini iki ucu boklu deynekten tutturmaya çalışan bir kurum. ya 1000 TL'yi öde siktir git, ya aylık 74 TL'ye 8 mb adsl kullan diyor bana, başka bi seçme şansı yok tabi.. allah belanızı versin diyorum. allah'a havale ediyorum. kullanmayı falan düşünen varsa aman diyim dikkat edin, sorun soruşturun. her ince ayrıntıyı hesaplayın..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=kf0a3MoVfIk

juninho pernambucano

http://youtu.be/NesfdRNtwsEE

iddaa oynamak için babadan 2000 tl istemek

ardından 3 maç da birden yatar. tatlı oranlı maç oynamanın acı acı sıçışı olduğunu fark edersiniz. babanıza gidip durumu anlattıığnızda şırınga yolu ile parayı sizden tahsil eder. siz de çok teşekkür edip hastanenin acil kısmına gidersiniz.

bizdeuygun com

1200 tl'ye sony xperia z1 telefonu yaklaşık 23 saatte ulaştıran site. buradaki olumlu yorumları okuyunca da iyice güvenimi kazanmıştır.

oscar cardozo nun trabzonspor a maliyeti

güiza'nın maliyeti kadar değildir.

ispanyol kazığı güiza'yı konuşamayan sarı lacivertli bok atıcı team'in geçen sene kapısında dilendiği adama laf söylemesidir.

1 30 saat mi 1 5 saat mi

otobüsün gelmesine 1,5 saat var.

otobüs 13:30'da gelecek.

cinsel obje denilince akla gelenler

meme.   

starbucks a ilk kez gideceklere tavsiyeler

gitmeyin. kahve dünyasına gidin, yerli sermayeye para kazandırın. burger king'e mc donalds'a gitmeyin. iskender, döner, köfte, pide yiyin. kola da içmeyin, ayran için. yerli sermaye takılmaya bakın. yazıktır, paramızı elalemin orospu çocuklarına yedirmeyin.

ygs 2014 kitapçığı

sınavdan 6 gün önce yayınlanmış kitapçıktır. la sınavdan sonra yayınlamayacaz soru cevapları demişlerdi. demek ki önden yayınlayacakları için öyle demişler. mevzu şimdi anlaşıldı.

şaka bir yana;

(bkz: çarşı karışır hemşerim)

celle celalühu

allah cc nin okunuşunu bilmeyenler için cc'nin açılımıdır.

Onun şanı ne yüce demektir.

salaş giyinen makyaj yapmayan rahat kadın

olması gereken kadındır. rötüşa ihtiyaç duymayan, özgüven sahibidir.

fm ve cm de harika gerçekte tırt futbolcular

(bkz: jose julian de la cuesta)

başlıkları alt alta okumak

bim i beğenmeyen insan tipi
ceren melis fatma nur (2)

gelecekteki sevgiliye not

gel vicdansız, gel insafsız, çağırmazdım acil olmasa.

fatih terim in selçuk yula nın ölümüne yorumu

vefat eden kişinin ardından onun güzel özelliklerini dile getiren bir yorumdur. vefat eden kişi film yıldızıysa, oynadığı filmlerden, yazarsa kitaplarından bahsedilir ki doğaldır bu. bunda bok aramak doğal değildir. hele bir paragraftan yazıyı bulup, oradan değerlendirmek bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır.

pm de eyvallah diyen yazarlar

eyvallahı tdk'ya göre naif bir biçimde kullanan yazarlardır.

1. isim "Allah'a ısmarladık" anlamlarında kullanılan bir seslenme sözü
2. "Teşekkür ederim" anlamında kullanılan bir söz
3. "Kabul ediyorum, razıyım" anlamında kullanılan bir söz

uzun dönemin ki uzun olur diyen milliyetçi bayan

allah gönlüne göre bir muvazzaf subay versin kızıdır.

en öpülesi yerler

(bkz: alın)