entry'ler (15)

sözlük yazarları kitap yazacak olsa kitap adları

Kaldırım Meslek Yüksek Okulu.

türkiye nin en iyi karikatüristi

"En iyi karikatürist"in kim olduğu tartışıla dursun , en iyinin Serdar Pakırel olmadığı tartışılmaz bir gerçektir.

nasılsın sorusuna cevap verememek

cevap almak amacı olmadan sorulan soruya gereğini yapmaktır .

fakirlik belirten cümleler

Ağızından gelen kokunun radyasyon yayması muhtemel adamdan çıkacak " Ben aç değilim kanka siz yiyin " cümlesidir .

laflar sedat peker gibi icraatler pamuk şeker gibi

Sizin semt merkez , giremez öyle herkes ... mevzuya uygundur diye düşündüğüm cümle .

12 ağustos 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

Futbolun içine edildiği ülkemde Fenerbahçe'li olarak hiç umursamadığım ve muhtemelen kaybedeceğimiz maçtır.

yaran karikatürler

Yiğit Özgür'den :
ADAMgibiADAM

"Adam" yazılarının altında iki iri yarı adamın , " gibi " yazısının altında da ufak tefek bir soğan cücüğü benzeri arkadaşın durduğu ve " gibi ben mi oluyorum lan ? " dediği karikatürdür .

tembellik müzesi

" Benden özenmişler be " dediğimizi duyar gibiyim müzesi .

1 kadın 1 erkek rtük isteği üzerine evlendirildi

bir kadın , bir erkek , bir çocuk , bir komşu , bir imam , bin cemaat ... diye gidecek olması muhtemel dizi ..

erotik erkek isimleri

Kesinlikle " Tanju " .
Bir de bir zamanlar 333 demenin moda olduğu günlerde Seren Serengil tarafından söylendiğinin hayaliyle düşünüldüğünde ...

dayağı hak eden doktorlar

Bağcılar Yüzyıl Mahallesi Sağlık Ocağı'na yeni gelen doktorlardan birisi . Sağlık bakanlığına şikayet etmeden iş yapmaz oldu herif. Hemşireleri de kendisine benzetti tabi ki . O yüzden toplu dayak atılası sağlık ocağı başlığına da girilebilir bu entry .

buzz gibi soğuk su

Benim en çok aklımda kalan söylemi " soğuuuk sudan iiçeeen , buuuuz gibii buuuuuuzzzz " şeklinde olan satış biçimine ait ürün.

dünyanın en sempatik hayvanı

" Faredir fare . Yat hanım " diyerek evinin soyulmasını uykusuna değişmeyen yorgun ama bir okadar vurdumduymaz memleket insanıdır ...

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

Yapma Servet , yapma ... ( ilker Yasin )

annem daha iyi yemek yapar diyen hayvan erkek

Bekarlık dönemi boyunca " kebapçı ahalisi " olmaktan uzak kalmış ve annesinin ev yemekleriyle sağlıklı büyümüş erkek olma olasılığı yüksek şahısa ait cümle ...