bugün

trenden düştüm amk. elim bir kaza gibi görünüyor ama degil.

bizim arkadaslar okula her gun trenle gelip gittikleri icin adamlar hareket halindeki trenden nasil atlanir biliyorlar. ayagin yere degerken kosacakmissin amk isin sirri buymus.

ben de ilk deneyimim diye bunu istasyonda deneyeyim dedim, tren istasyona girdi, hizi maksimum 5 km amk. yani durmasina son 5 metre falan var, ben bi atladim amk, ilk defa dunyanin döndüğünü hissettim o anda. altimdaki yer akip gitti amk ben bok cuvali gibi düştüm yere, bir de yuvarlandim 2-3 tur.

benim yuvarlanmam bitmeden tren durmus ve millet inmeye baslamisti amk, butun istasyon siktimin delisi diye bana baktiydi.

lanet olsun o gune amk.
Lisede havalı havalı okula doğru yürürken bir anda kaldırımdaki mantarlardan birine takılıp düşmüştüm. Düşmek değil uçmak adeta. Elimdeki kitap defter ayrı yerlere savrul. Üstüne bir de etek açılsın, külotlu çorap da Yok. Hiçbir şey olmamış gibi gayet cool bir şekilde dizlerde ve kollarda yara izleriyle ayağa kalkıp gülümseyerek okula girsem de tuvalete gidiyorum bahanesiyle ilk fırsatta deli gibi ağlamıştım. Acıdan tabi canım..
Tuvalete düştüm rezil olduğu kadar da iğrençti, her yerim çiş olmuştu.
diş doktoruna giden dişçi üye ile telefonda konuşurken,

+ eee terzi kendi döküğünü s*kemezmiş, demiştim.

üyelik yenilemesi oldu tabii. ancak karar vermeden önce, bana 10 saat gibi gelen 10 saniyelik bir sessizlik olmuştu.
Bine yakın kişinin önünde birisine kafa attım.hala pişmanım.
Camide secdeye giden dayıya parmak atmıştım. işin utanılcak tarafı benim camide ne işim var amk.
parasını peşin aldığım kat kaloriferi tesisatını yanlışlıkla bir alt kata yapmışım. müşteri dedi ki ;
- teflon bey, benim daireye bir şey yapılmamış ama bir alt kata tam istediğim gibi bir tesisat yapılmış.

yer yarılır mı diye bekledim ama ı ıh !
Ünideyim kar yağmış her taraf buz arkadaşlara dikkat edin çok kaygan dememle düşmem bir oldu ne taşşak geçmişlerdi benle.
Askeri ünformayla sokak ortasında döt üstü düştüğüm an. O zamanlar "er"dim. Çok koymuştu.
bi kere lisede pikniğe gittik iki sınıf, hocalar falan. sabahtan beri hamak sırası bekliyorum, bide azcık kilom var bu beni taşır mı diye içimden zındıklık ediyorum herkeste neredeyse bindi falan neyse sonra bi ara boş buldum hamağı, dedim ki tam sırası. ama böyle tam ortasına oturmiyim kopar falan, ucuna oturayım dedim allah'tan da oraya oturmuşum neden diceksiniz oturduğum gibi kıyamet koptu kadın bi hoca kalk çocuk var orda diye bağırdı lskdldkdsl oturmamla kalkmam saniyelik oldu,bi baktım velede, yüzüne bi dolu örtü falan sermiş küçücük bide anlaşılmıyor orda yattığı dldkdk veletlerinden birini uyusun diye oraya yatırmış bok mu var yere mindere yatır dlfjslsk eziyodum çocuğu herkes hocalarda dahil gülerek bana bakıyor bende utandığım belli olmasın diye hehehheeh falan diye gülüyorum. ordan uzaklaşınca bi utandım arkadaşlarım dalga geçmeye devam ediyor tabi..
Sevgilimle bi konferans için istanbul a gidiyoruz. Otobüsü durdurdular polisler kimlik kontrolü yapıcaklar gayet rahat bi şekilde kimliğimi çantamdan çıkardım uzattım. Yaşınız kaç diyor 22 dedim sizi aşağı alalım dedi. Hala anlayamadım falan. Kardeşimin kimliğini atmışım çantama kendiminki sanıp. Fotoğraf yok 2003lü bide. Aha dedim sıçtık. Polis beyfendi canım ciğerim diğer polislere açıkladı durumu bide diyor abisi yanında. Minyon değilim asla. Ama küçük gördüler beni yazık.
Üst geçitin merdivenlerinde düşüp, kıçımın üstünde seke seke aşşağıya kadar indiğim andı sanırım.
bakkal amcaya 'aşkım bunlar ne kadardı?' diye sorulduktan sonra, amcanın gülümsemesiyle olayın farkına varıldığı an.
Bir arkadaşımı aradığımda , yakınlarda bir cafede olduğunu söyledi. Neyse gittim, Tam içeri girdim masadaki 3 kız 2 erkek aynı anda üstüme güldüler.

Olayı anlamadım, meğer fermuarım açık kalmış, pantolonun içine koyduğum gömleğinde bir kısmı ordan dışarı çıkmış.
fenerde dimitri kanterimin evi altında çaylarımızı içip sigaralarımızı yağmur damlalarıyla eşdeğer çekerken.dinle bunu dedim bana baktı neyi? dedi o an osurdum
görsel
eski sevgilimle oturuyoduk dişinde bişey var demişti o an yerin dibine girmek istemiştim...
hoca sınıfa girince bana 'bugün çok güzel giyinmişsin' dedi. ben de az biraz odun olduğumdan 'iyi olabilir' diye terslemiştim. şimdi düşündüğümde sen kim köpek de hocayı tersliyorsun diyorum. asıl rezil olduğum kısım da bunu söyledikten sonra hocanın bana attığı bakıştı. yerin sekiz kat dibinden el salladım.
Öğrenci olduğum küçük bir şehirde bir akşam şöyle bir hava alayım diye çıkmıştım. Karnım tok, sırtım pek geziyorum. Hava yağmaya başladı, içkili bir mekanın önüne sığındım. Birkaç kişi daha aynı şekilde bekliyoruz. Derken içerden bir gacı sigara içmeye çıktı bir süre yan yana bekledikten sonra medeni üstü cesaretimle kibar bir şekilde tanışabilir miyiz diye sordum. Sen misin soran, deli kadın sen kimsin nasıl böyle bir şey sorarsın diye ortalığı velveleye veriyor, herkes bakıyor ne oldu diye sanki üstüne atlamışım. O rezilliğe katlanamayıp inceden yol aldım ama seni not ettim manyak kadın, bir daha karşıma çıkarsan saçını başını yolmayı kendime bir borç bilirim. Ya yerimde gariban bir kişi olsaydı, senin yüzünden özgüveni yerle bir olurdu cadı seni. Hıh.
aklıma gelince bile utanıyorum amk bir de buraya mı yazacam.
Lise 2, yıl 2012
Ulan yazdığım şey nereye gitti. Üşendim yeniden yazmaya, çok da uzundu, neyse belki sonra anlatırım
Bir keresinde aşık olduğum arkadaş bir alıntı paylaşmıştı ben de hangi kitaptan olduğunu bulmak ve okumak için Googledan aratmıştım...işin rezil olduğum kısmı da ertesi gün ikimiz de benim telefondan bir şey araştırdık kafasını sokmuş telefona ve arama geçmişini gördü... Baktı sadece bir şey demedi allahtan. Yazınca çok da rezil gelmedi ama valla yerin dibine girseydim o an diye düşündüm........ Tşkler.