bugün

entry'ler (90)

sulandırıyorsun beni diye mesaj almak

tuzu erken ekelenen salatanın sitemkar mesajı. Tamam olmaz bi daha.

aşkınız için ebeveynlerinizi hiçe sayar mıydınız

bu nasıl bir aşkmış ki aileleri hiçe saydıracak raddeye getirmiş getirebilmiştir sorusunu akıllara getiren ankettir. merak ettirir.

bornozda penisi göründü

çekimde bornoz giyerken gerçekten çıplak mı olmak lazımmış. görünen gerçekten penis mi sorusunu akıllara getiren durum.

(bkz: source pns)

otobüste zor açılan camı açamayan erkek

onuru kırılmış, otobüs insanlarının refahı için giydiği bu ateşten gömleğin altında ezilmiştir. kesişilen sürmeli kızı boynu bükük bırakmış, ailesinin adına kara bir leke çalmıştır. bu namus temizlenmeli ve ilk durakta inilmelidir.

yazar nicklerinden okuduğu bölümü tahmin etmek

rifi: veterinerlik

yazar nicklerinden okuduğu bölümü tahmin etmek

blackkinq: tiyatro

7 yaşında istanbul fatih te kaybolan hasan

sağ salim bulunması ümit edilendir.

yazarların nickinden isim tahmini yapmak

powerchord: pelin

başbakan erdoğan futbolcu olsaydı ne olurdu

bir zamanlar herkesin tanıdığı futbolcu şimdi açlık ve sefalet içinde temalı haberlere meze olurdu. Televizyonda devlet sporcusuna sahip çıkmıyor kimse bana sahip çıkmadı derdi. Bi de gazete haberi için çöpü karıştırırken çekilen bir fotosu olurdu.

uludağ sözlük ün yüzde sekseni gaydir

5 yazara teklif edilip 4 ünden pozitif cevap alınarak yapılan tespit . ''katsayısı 1 alınmıştır''

yazarların favori çocukluk şarkıları

allı ballı şeker.

dudu perinin taciyi köpek olarak bırakması

yiğidini her daim çıplak görmek istemesinden ileri gelen durum.

üniversitenin ilk günü yapılmaması gerekenler

okul formasını doğru aldığınızdan emin olun gömleği pantolonun içine sokun ve kravatları çekin her fakültenin dekanı kapıda gelip geçeni kontrol eder. Ilk derse erken gelin petek yanı güzel yer kapın 1 sene boyunca aynı yerde oturacaksınız ona göre. Örtmenlere sorun ona göre kaç ortalı defter yeter kareli mi çizgili mi alınacak gazete kağıdıyla kaplayabiliyor musunuz sorun boşuna masraf olmasın.

kantinde masası olan ocak reisi ülkücü

tek başına etkisiz eleman. küçükken sevgisiz kalmış ilgi ve önemli hissetmek isteyen acınası insan topluluğu. Malum tek olarak varlıklarını sürdüremiyorlar. Bunlar kendi gibilerini bulup voltran oluşturup reise dönüşürler.

soğukkanlı ekmeleddin ekmeği duyunca küplere bindi

yeni akit gazetesinin ekmeleddin ihsanoğlu nun yeni akit e verdiği ayar ın ardından ekmeleddin ihsanoğlu nun sözünü dinleyip istedikleri gibi yazdıkları basın toplantısında nasıl köşe sıkıştırdıları, nasıl da doğru haber yaptıklarını anlatan haberin başlığı.

(bkz: http://www.yeniakit.com.t...-kuplere-bindi-24596.html)

sözlük yazarlarının itirafları

bir elin parmakları bile bir değil iken insanlarların gelip tüm insanlığı 12 ayrı burca ayırmasını akıl ve mantığa sığdıramıyorum. Insanın her dakika yaşadıklarının bile onu değiştirebildigi anne karnında başlayan annenin duygu değişimleri stresi, mutluluğu, çocukluğunu geçirdiği ortam, genetik faktörler vesaire varken koçlarla cog uyumluyum emme akrepler rererö demek ne kadar mantıklı.

şu an yağmur yağan iller

olmak istediğim illerdir. Üzerimdeki bitmez yorgunluğu ve ağırlığı alabilecek onla akıp gidebilecek bir yağmur. Ama sanırım altyapı yetersiz kendi içimde taşar taşar boğulurum.

pazar sabahı counter daki rehineleri düşünmek

akıllara aynı zamanda kapıları getirtir. Her açıldıklarında sanki ruhları bedenlerinden çekilirdi. Bi yağlayın şu kapıyı arkadaş.

şanlı israil imizin yeniden gazze yi vurması

ergence tatmin ve prim yapmak için kadın çocuk demeden insanları katleden bir ülkeyi, hergün korku içinde yaşayan, hayata karşı ümitsizliğe kapılmış insanlara, ailesini korumak isteyen ama tek yapabildiği o açık hava hapishanesinde bir günü daha sağ çıkarabilmek için dua etmek olan insanlara karşı kazandığı şanı!? anlatan yazar söylemi. Ne diyim allah akıl fikir versin ve beterinden korusun.

aynı sınıftan kıza hoşlandığını söylemek

tüm sınıfın bu olaydan haberi olur bi tek garibim bilmez herkesin bildiğinden. Sınıfta billur malzemesi olabilir.