bugün

kötü bir ayrılık sonrası yapılan o muazzam kalp acıtan durum.
artık sevgililer gününde değil dünya engelliler gününde sevdiceğinizi hatırlamanıza

sebep olacak durumdur.
gerekçe olmasa bile yapılması gerekendir.
genelde hep başıma gelen. direk engelleniyorum.
dünyanın en çocuksu işlerinden bir tanesi dahadır.
sol framede de ne hikmetse şu sıralar hayatımdaki güncel şeylerle alakalı başlıklar dönüyor sürekli aq ne alakaysa bilerek mi yapıyonuz allahsızlar.
şayet bunu yeni sevgiliniz zorbalıkla yaptırmıyorsa,siz kendi iradenizle yapıyorsanız demek ki yeni sevgilinizi gerçekten beğenmişsiniz;ondan gerçekten etkilenmişsiniz demektir.. ne güzeldir..
Burda, "terkeden mi engellemelidir terkedilen mi" şeklindeki tarihteki en eski soru akıllara gelir. ilişki güzelken bu karara bağlanmalı. Bak ben terkedilirsem ilk ben engellerim diyip şeklimizi koymalıyız.
(bkz: bitti demediniz mi lan)
Başıma gelen hadise değildir.

Gelse bile çok sikimde.
Ergenliğini henüz atlatamamış insan tipidir.
Yenisini bulmuş nispet yapıyordu salak.
göt istemez.

çünkü o kim köpek ki engellemicem.
en güzelidir. engellediğim gibi kaldı.
Engellemeyelim de besleyelim mi?
Zamanında yapılandır, zamanında evet.
evet ergenlik gibi görülebilir fakat çok farklı sebeplerden dolayı da yapılabiliyor şayet ben kendisinin ne kadar karaktersiz biri olduğunu terbiyesiz ve ahlaksız paylaşımlarından dolayı kendim utandım bir zamanlar eski sevgilim olduğu için cidden utanç vericiydi kendime kızdım bazı şeyleri neden göremediğim için fakat benle sevgiliyken asla böyle biri değildi mükemmel bir tiyatro oyuncusuymuş... insanlar sözlerle de aldatılabilirler , aldatmak her zaman başka vücutlarla olmuyor.
soyut olarakta zihninden,kalbinden,düşüncelerinden engelleyebiliyorsan ne âlâ.
Eğer buna maruz kalan tarafsanız ya siz iflah olmaz bir sapıklık neticesinde karşı tarafa tebelleş olmuşsunuzdur ya da ilişki boyunca fezaya çıkardığınız kişi yere çok kötü çakılmıştır da aklı sıra sizi üzmeye çalışıyordur. ilki mantıklıdır, ikincisi mallıktır.
Yapılması gereken eylem. Sonra çok zor oluyor amk.
Engelliyoruz 10 tane ortak grup var başka bi yerden karşıma çıkıyor kansız. Neyseki artık duyarsızlaştım engellememe gerek kalmadı.Hatta en son attıgı mesajı okumadan silecek seviyeye geldim..