bugün

entry'ler (48)

arşiv

Birkaç senedir ortaya elektronik şekilde çıkan ve inanılmaz kolaylık sağlayan e-arşiv uygulamasının bir sürü defter, kitapla uğraştıran şeklidir.

baş ağrısı

insana kafatasını ve beynini çekiçle dağıtmak isteyecek kadar yıldıran bir ağrıdır. Dayanamıyorum artık.

veteriner

Ankara'da oturuyoruz ve bir kedim var iki hafta önce sürekli hapşurmaya başladı bizde veteriner arayışlarına girdik tabi. internetten dorukgiller'i buldum.Yorumlarda gayet güzel bir yer olduğu yazıyordu.Kedimi götürdük oraya gerçekten çok hijyenik bir yer ve veterinerleri çok iyi. ben çok memnum kaldım herkese tavsiye ediyorum. bu arada kedim iyileşti ve şuan çok sağlıklı <3

laminat

kapısı da yapılabilir bekabin.com bu işi iyi yapıyor

arçelik

beylikdüzü arçelik servisi gördüğüm kadarıyla çok ilgililer yani diğer servisler gibi oyalamıyorlar ya da gereksiz para almıyorlar sizeden.Hatta internet siteleri de var

yurtdışı turları

Yurtdışı turları gerçekten dikkat edilmesi gereken bir konu, benim tanıdıklarım bu konuda traveldreams. com. tr'yi tercih ediyorlar, bu yaz iznimde bende bu siteyle yurtdışı turu yapmak istiyorum.

baş dönmesi

Devamlı olarak başınız dönüyorsa kesinlikle bir doktora gitmelisiniz, bir beyin cerrahisine görünmenizde yarar var, biliyorsunuz ki erken teşhis hayat kurtarır. Tavsiye edebileceğim gerçekten çok başarılı beyin cerrahlarının olduğu npistanbul. com tavsiye ederim. Biliyorsunuz ki sağlık ertelemeye gelmez.

saçmalamak

Bir gece vakti telefon ile atılan mesaj ''Uyudun mu ?''

erp

Farklı veri tabanları ve iş modellleri ile tüm işletmelere ERP iş sistemleri sunan Uyumsoft’un sektör bağımsız geliştirilmiş modülleri ile işletme kaynaklarınızı ve süreçlerini bütünleşik bir yapıda uçtan uca yönetebilirsiniz. Uyumsoft ERP nin işletme ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren gelişmiş modül yapısının yanı sıra kullanıcıların geliştirme yapabilmesine imkan tanıyan açık kaynak kodlu altyapısı ile kullanıcıların işletmeye özel süreçlerini geliştirebilmelerine imkan sağlayan platformlar sunarak işletmenize başarı ve “ UYUM” getirir.

teknoloji

geçmişten günümüze,hatta geleceğe kadar bütün bilgilerin olduğu bir sayfa buldum bence herkesin buraya bakmasında baya bi fayda var. açıkçası ben fazlasıyla aydınlandım

mobilya

ablam evlendiği(hayırlı olsun diyin) için istanbulda gezilmedik mobilya mağazası bırakmadık. ama cins midir nedir(evet öyle) hiçbirşey beğenmedi. neyse işte bu birgün işteyken internete girmiş mobilya arıyormuş görmüş beğenmiş ve eşine bile sormadan almış......... (ama mobilyalar gerçekten çok güzel ailecek beğendik)

oyun

online oyunlarının küçüklüğümden beri çok severek oynuyorum. Gerçekten çok kaliteli, çok eğlenceli oyunlar ben oynarken çok keyif alıyorum o yüzden sizlere de tavsiye ederim

filo kiralama

benim de gözlemlediğim kadarıyla daha çok kurumsal firmalar tercih ediyor. babamın bir arkadaşıyla konuşmasını duymuştum arkadaşı şirketi için araç kiralamasını yapmış ve çok memnun kalmış. bu öneri de burada kalsın sözlükcüm

veri merkezi

Veri merkezi konusunda herkesin güvendiği bir marka vardır benim güvendiğim marka ise teknotel. com

yazlık

Biz yazlık satın almaktansa her yıl farklı yazlıklar kiralamayı tercih ediyoruz. Villa kiralama konusunda severek tercih ettiğimiz marka yazlikvilladatatil. com Gerçekten çok temiz yazlıkları ve çok konforlu tavsiye ederim

battaniye

Sıcacıktır kışın vazgeçilmezidir. Soğuk havalarda olmazsa olmazdır

forex analizleri

Forex analizleri; forex işlemlerindeki teknik ve temel analizlerdir. Forex analizlerini en iyi şekilde yapan internet sitesi forex. com. tr'dir.

halı

Halı konusunda titiz olan annemin bile tercih ettiği tek marka olan Nurteks' i sizlere de öneririm.

dolma kalem

Kim kullanıyorsa onun yazı şeklini alan ve içerisine konulan mürekkeple yazılabilen kalemdir.

Dolma kalem konusunda gerçekten çok başarılı olan ve çok kaliteli ürünler satan barkerspenshop. com'u öneririm

alman kurdu

En sevdiğim köpek türü alman kurdu, gerçekten çok akıllı ve çok iyi koku duygusuna sahip. Kendi alman kurdumu eğitirken almankurdu. com'dan baya yardım aldım, sizlere de tavsiye ederim, köpekleriniz için en iyi eğitimi veriyorlar.