bugün

entry'ler (22)

aşık olunacak erkeğin sahip olması gereken üç şey

3 şeyle sınırlanırmamak gerekir zira biz kadınlar daha fazlasını bekleriz.

telaffuzu zor isimler

Ahde..Ah deme oh de diye dalga geçilebilicek bir isimdir. Bir telefonda müşterilerle konuşuyorsan ismini 5 kere tekrar etmek zorunda kalırsın.
"pardon anlayamadım"
"Ahde"
"Ney"
"ahde"
sessizlik
"Ahhhhde"

eski sevgilinin aslında eskimediğini anladığın an

Kimsenin onun gibi olamayacağını anladığın andır ki berbat bi andır o. bir kere girdimi bu düşünce beynine bir daha çıkmayacaktır bilirsin. bir toprağın altında kalmış gibi hissedersin kendini. Sıkışır beynin bu düşünceyle. yapılacak tek şey, tek çıkış yolu onu tekrar elde etmekdir. Rastgele

türban dar kot dar bluz ve makyaj kombinasyonu

onunla bununla gezip oynaşan, çıktığı erkek sayısını bilmeyen, sıra vermeye gelince ben bakireyim deyip karşısındakine namusulu kız gibi görünenmeye çalışan, sahte bakireler gibidir.

türbanlı kızların makyaj yapmalarını anlayamamak

Türbanlı kız makyaj yapıyorsa o türbanı kendi istediği için takmadığını düşünüyorum.

durduk yerde adamın amına koyan türküler

karşı karşı dururken yüzüne hasret kaldım. "Hay anasını nerden çaldı radyoda bu şimdi" dediğim ve beni üzen şarkı.

yaran lakaplar

gece kuşu okşan, düdük necmi, horoz ali, deve ömer, riç rıza.

antalya daki perili ev

ya ben taktım bu olaya il defa duyuyorum. Bizede yakın aslında kiraya tutsam yada içinde bir gece geçirsen ne olur acaba çatlarım merakımdan. Benim gibi adranelin seven bi arkadaşımı takıcam koluma giricem o eve.

hoşlanılan kıza takılabilecek lakaplar

çok hoş dan gelen 'cohoş' kelimesi kullanlabilir.yada nehoş...kızın adı yerine bu gibi lakaplar kullanılırsa kızın ruhu bile duymayabilir.

yazın geldiğinin anlaşıldığı anlar

Sünnet düğünleri.

soyadı kullanmayan ünlüler

sadece isimleriyle kulağa hoş gelen ünlülerdir. ebru günde sadece ebruyu kullanamaz, veya seda sayan. ama yalın tarkan bendeniz gayet tek başına kulağa hoş geliyor.

doğum gününde sevgilisine gül hediye eden erkek

Parası olmayan ama bişey almak isteyen erkeklerin tek çaresi güldür. mantıklı gelir belki onlara ama kızları hayal kırıklığına uğratabilir.

en seksi kız ismi

En seksi kız ismi okşan olabilir. birde kimsenin bilmediği çok az kullanılan ahde ismi var söyleesi kulağa hoş gelebilir.

ali taran

Ayşe özyılmazel ile evleneceği söz edilen kişi.

karakol

kötü polislerinde yüzünü gösteren bir dizi..dizilerde hep iyi polisler oynuyor bu dizide hem kötü hemde iyi karakterli polisler var çok gerçekçi.

türkiye deki küçük tatil kasabaları

Antalaya'nın batısın da adrasan, çıralı, olimpos

behzat ç

Bizim gibi küfür ediyorlar. Evde çorapla geziyorlar. Bizden bir dizi. Laa demeyi sevdiren bir dizi... Napıyon laa

eski sevgiliyi unutamamak

Bazen bir esinti kokusunu getirir burnuna, bazen onun sevdiği bir şarkı çalar radyoda. Sıkarsın kendini ağlamamak için.. Burnun sızlar, boğazın ağrır, dökülür yaşlar gözünden yenik düşersin kendine. insanlar ona benzemeye başlar, herşey onu hatılalatır... Bir vapur dumanı, bir otobüs durağı, eski bir film... Eğer gerçekten çok sevdiysen onu, bu hayatta unutamassın. Sadece yokluğuna alışırsın. Acısı katlanılabilir hale gelir.

sevgilisine büyü yapan

kendisine aşık etmek istediği kişinin elbisesinden bir kumaş parça alıp onu gece yarısı en eski mezarlığa gidip herhangi mezarlığa gömmesi gerkirken korkup mezara deyil hemen mezarın yanına gömen..sonra büyü tutmadığında 'mezara gömmem gerekliydi o yüzden olmadı' diyen birisini tanıyor olabilirim... (bknz Ben)

salak kız lafları

Öpüşmeyi beceremiyorum demi??? diyen kız ta çok zekidir ya da çok salak...