#BizBizeYeteriz

 • Yazarların tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altina alan covid-19 dan korunma tedbirlerinin en önemlisi olan sosyal izolasyonu paylaşmak istediği yazardır.

  Benim tercihim elbette;

  kendi yaş kalibresinde zirvede, şarap gibi(arap atı da diyebiliriz), çifte kavrulmuş yaz gününden de sıcak yanık teninde gecelerin sabaha kavuşmayacağı

  (bkz: o kendini biliyor)

  Evde salınsın dursun, izleyeyim.

  #bizbizeyeteriz

  #evdekalsakso
  3 9 ...
 • çatlayın, patlayın. bu devlet artık çapulculardan para babalarından emir almıyor. #bizbizeyeteriz.
  1 1 ...
 • iletişim başkanı fahrettin altun'un twitter hesabından yaptığı paylaşımda duyurulmuş, başkan recep tayyip erdoğan'ın başlattığı #bizbizeyeteriz adlı dayanışma kampanyasında 552 milyon 529 bin 912 tl toplanmış.

  dün bu saatlerde 180 milyon tl civarında idi bu rakam lakin aradan 24 saat bile geçmemesine rağmen miktar neredeyse ikiye katlanmış. milletimiz var olsun!

  "zırnık yok" diyen piç kuruları da az ötede oynasın, biz bize yeteriz, yetiyoruz, yeteceğiz inşaallah!

  https://twitter.com/fahre...tatus/1245453017303875584
  9 24 ...
 • bir kaç saat önce yapılan açıklamada söz konusu edilmiş, sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın başlattığı #bizbizeyeteriz kampanyası kapsamında yardım amaçlı 180 milyon tlyi geçen miktarda para toplanmış.

  dün akşam saatlerinde bu miktar 44 milyon tl civarında idi, geçen bir kaç saat içinde neredeyse dörde katlanmış yapılan bağışların toplamı! ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam!

  birileri ımf'ye gitmeni beklerken sen millete gittin, işte bu yüzden seviliyorsun! sayende biz bize yetiyoruz! tc kimliği almış rum, yunan bozuntuları engel olmaya çalışsa da!

  https://www.yeniakit.com....qmzoKUH6ErNGZWe51nPvPJ34o
  7 29 ...
 • başlığın olması gereken hali, "türkiye'nin korona için ımf'den yardım alan ülkeler listesine girmemesi" şeklindedir yardım almayı seven kardeşlerim.

  ımf avrupa direktörü poul thomsen beyanı. thomsen; "türkiye ve rusya ımf yardımı arayan ab üyesi olmayan ülkeler arasında değil" şeklinde bir açıklama yapmış, türkiye'nin ımf den yardım talep etmediğini belirtmiş.

  bizler için son derece mutluluk verici ama lafta; tam bağımsızlıkçı ulusal egemenlikçi, lakin icraatta mandacı ve müstemlekeci zihniyet için kötü bir haber. elhamdülillah!

  #BizBizeYeteriz

  https://www.ensonhaber.co...wPb1NUriR1sVvgNAoGm4bOvtY
  2 8 ...