bugün

entry'ler (18)

başvicdansız

Hayatım boyunca bekledim. Belkide sabır etmek öğrendiğim ilk şeylerden biriydi. Sabırla bekledim. Birisi de çıkar özür diler dedim nitekim dileyenler de oldu. Falanca bakanlığın falanca bakanları vs. Yine bekledim ta ki bugüne kadar.

Bugün 15 yaşında bir çocuk öldü, çocuk! 15 yaşında olmasına rağmen geleceği için kaygılanan birçoğundan biriydi o. Hayatta değerli olan tek şeyi alındı ondan yaşamı. Diğer bir çok şey gibi çalındı. Bir insanı öldürdüğünüzde sadece onun yaşama hakkını çalmazsınız. onun bir kadını sevme hakkını, annesine sarılma hakkını, geleceğini görme hakkını, yakınlarının göz yaşlarını, sahip olamadığı arabasını bile çalarsınız ondan. O kadar basit değildir yani.

Geride kalanlar başımız sağ olsun der adalet yerini bulur, dedim yine bekledim sabrettim.

insan olan herkes, vicdanı olduğuna inandığım her insan parçası en azından başsağlığı dileyip güzel sözler sarf ediyor. bir vicdansız dışında herkes.
Ondan ideolojisini değiştirmesini beklemedim, hiçbir zamanda beklemeyeceğim. beklediğim tek şey ufacık bir "başınız sağ olsun"du. Bekledim akşam oldu.

Artık dostlarım, ben beklemeyeceğim...

friendzone a atan kız

Tehlikelidir çok tehlikeli.

5 türk lirası ile yapılabilecekler

Hacettepe beytepe kampüsünde köz'den bol soslu dürüm ayran çakabilirsiniz.

asosyal

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatlarını seviyeli bir yalnızlıkla sürdüren, insan ilişkilerinde tedirgin, genellikle sanal dünya (internet, pc-konsol oyunları vb.) bağımlılığı olan bireylerdir.

Bu durumu genç yaşta yaşayan bireyler dışarıda geçirmediği her güzel günün elinden tutamadığı her güzel kızın, zamanında tadamadığı her zevkin pişmanlığını ilerleyen yaşlarında hissedecektir.

kemal kılıçdaroğlu cazibesi

Şuan ki sevgilim gibidir. Sevgilim yok.

ses tonu fetişi

Lana Del Rey'in "Yayo" şarkısını dinlerken yaşamanız muhtemel olan durumdur.

dudaklarını ısırarak entry giren sözlük kızı

Muhtemelen benim entrymi okumuştur.

ankara nın dilenci çocuk problemi

son yıllarda büyük artış gösteren ve özellikle konur sokakta ki mekanlar ile aşti de boy gösteren durumdur.

biscolata erkeği isteyen türk kızı

Pembe eşofmanı ile televizyon karşısında çekirdek çitleyen kızımızdır.

sabah 8 30 daki derse manken gibi gelen kız

Uyku açıcı etkisi filtre kahveden fazla olan kızdır.

adolf hitleri sevme nedenleri

Adam idealist idealist. Anlayamazsınız...

9 a ders koyan zihniyet

Hayatı boyunca Dil Anlatımı dersleri görmüş gençliğimize üniversite hayatında da TDK dersiyle eziyet eden zihniyetle aynı kökenden gelir.

mantı yapan erkek

genellikle memur emeklisi ve evde ne yapacağını bilemediğinden kendini mutfakta bulan amcalarımızdır.

erkek adam ne yapar

sır tutmasını bilir, neyi kiminle nerede konuştuğuna dikkat eder.

1 60 boyundaki kızla sevgili olmak

boyuyla alakalı şaka yaptığınızda omzunuza ufak bir "ya!" sitemiyle vurulacak fiskenin kabullenilmesidir.

erkeğin ağlaması

çoğunlukla erkeklerin sert görünme çabalarının altında ezilmiş duygularının ortaya çıkma şeklidir. bu bir patlama anında da belirebilir. kavga eden erkeklerin ağlaması bu duruma bir örnektir.

mustafa kemal atatürk

tüm dünyada ideolojisiyle büyük bir etki yaratmış; sanat, spor, tarih, siyaset, bilim gibi akla gelebilecek her konuda bilgi sahibi bir önderdir. Fikirleriyle örtüşen eylemleri bir milleti emperyalizm yaftasından kurtarmış ve birçoğuna da bu konuda örnek olmuştur.

güçlü kadın

karşılaştığı zorlukların ve dünyadaki erkek egemenliğinin üstesinden gelmeyi bilmiş, ülkemizde genellikle çocuklarının geleceği uğruna hayatını heba eden kadındır.