bugün

entry'ler (25)

kerhanede 1 hatun için kuyrukta beklemek

Günde 35 kişiyle yatsa 100 liradan günde 3500 liradan ayda 100 bin lira kazanıyordur.

reglin gecikmesi

Çok gecikti, bakire olduğum için hamile olma ihtimalim yok. Evin içinde sırtımda büyük tüp taşıyorum regl olmak için.

adnan çoker

Resimleri dünyada tanınan bir ressam değildir. Edirneyi geçince kimse para vermez. Auguste herbin den esinlenmiş altı üstü.

35 bin lira limitli kredi kartı gönderen banka

35 bin liranın bu devirde ne hükmü kaldı ki arkadaş. Ne kadar yollasın 5 bin liraya iyi bir televizyon bile alınamıyor.

eğitim almayanlar köpek beslemesin

Bir köpek eğitmeni olarak katıldığım tespit. Köpeklerin kafasını karıştırıp bize getiriyorlar sonra.

pas geçen uçak

12 senedir lufthansa hava yollarında pilotum. Senede en fazla 5 sefer pas geçmişimdir. Ayrıca istanbul Zonguldak arası uçak seferi olması gayet normal. Almanyada daha kısa mesafelere sefer var.

ameliyat esnasında doktor melemen yiyebilir mi

Cerrah olduğum dönemde yemek arası verdim. Hemşire solunum cihazını açmayı unutmuş. Hastayı kaybetmiştik.

lüks aracıyla drift yapan piç

Ben Kurtuluş'ta geçen hafta yaptım. Toplam 9800 lira para cezası kestiler.

çirkin kızların göbek açarak güzel gözükme çabası

Güzel bir kadınım ve göbeğimde gram yağ yok. Göbeğim açık giydiğim zaman o çirkin kızlar öyle bir bakıyor ki nazar değer diye korkuyorum.

amsterdam bira

Hollandada yaşadığım dönemde 4 sene amsterdam bira fabrikasında çalıştım. Her haftasonu 1 kasa bira alma hakkımız vardı. Einthan nehrinin kenarında piknik yaparken içerdik.

kapıda kalmak

Bir çilingir olarak bu kişilerin sayesinde geçimini sağlıyorum. Anahtar da çoğaltıyorum fakat ayda yaklaşık 20 kişi kapıda kalıyor. 200 liradan 4000 lira aylık garantim var sağolsunlar.

komutana bebeğim demek

Yüzbaşı olarak görev yaptığım dönemde alay komutanıydım. Bir onbaşı yanlışlıkla canım dedi. Oğlum aklın nerede deyip bıraktım.

süt gibi hatun

Aşırı beyaz tenli olduğumdan anneannem bana hep süt gibisin der.

5 dil bilmek

7 dil bilerek arttırdığım eylem. ispanyolca, italyanca, Fransızca, rusca, almanca, ingilizce ve Türkçe. Ayrıca fransızcaya roman yazacak kadar hakimim.

neyzen tevfik

1951 yılında Bakırköy de 21 nolu koğuşta beraber yattık. Huysuz ihtiyar hep ney çalardı.

bir kadına yatakta fahişeymiş gibi davranmak

Bir kadın olarak bana yatakta fahişe gibi davranmayan biriyle hayatımı sürdereceğimi düşünemiyorum bile.

eski sevgiliyle arkadaş olmak

Ben bütün eski sevgililerimle arkadaş kaldım ve moralleri bozuk olduğunda sevgi gösterecekmiş gibi yapıp sevişiyorum.

anksiyeteye iyi gelen şeyler

Bir psikiyatr olarak ilaç haricinde önerebileceğim tek eylem düzenli meditasyon yapıp zihni kötü düşüncelerden arındırmak.

s 350

Bir sene boyunca kullandığım aracım. Her konuda iyi bir araçtır fakat vites geçiş hızı bana düşük geldi, bir türlü alışamadım. Test ederken hayran kaldığım BMW 8.40d ile değiştirdim.

atari salonu

90 lı yıllarda çocuk olanların kendini dünyadan soyutlamaya başladıkları ilk mekanlardır. Atari2600 konsolları ile hizmet vermeye başlamışlardı.