bugün

entry'ler (16)

içerde

Normalde izledigim karakterlerin makyajlariyla pek ilgilenmem ama makyajlar berbat. Esas kiz agliyor yuzunde akan yaslar yuzunde ki pudrayi asindirip dereler olusturdu.
Aras bulut un yuzun de nekadar pudra kullanmislarsa, boynu ile arada 10 ton fark var. Yanaklar zaten heidi den bir farki yok. Babanin yuzune de 2 kilo dan fazla pudra kullanildigini dusunuyorum bir tane kirisiklik yok masallah.
Ilk bolum oylemiydi bilmiyorum ama bu ikinci bolumde makyöz ise gelirken 5 yasindaki kiziyla gelmis.

evli erkeğin eşi annesine gittiğindeki mutluluğu

25 gün sonrasını iple çektiğim gündür.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

gül kokuyor ak gerdanında yine beni görmüş kız rüyasında.

marmara üniversitesi

sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre üniversite tek kampus olarak istanbul maltepe deki kenan evren kışlasının yerine taşınacakmış. inşaat çalışmaları ise 3-6 ay arasında başlayacakmış. Maltepe ye hayırlı olsun şimdiden.

google burun

Fena faka bastım. Bugün bir nisandı değil mi? 12/24 mesai sisteminden dolayı günleri karısştırdım ordan golü yedim. Bide jeton düşene kadar en az 20 defa denedim. Kendimden utanıyorum. Ama insan genede düşünmeden de edemiyor ya gerçekten çalışıyorsa diye.

yanlış telaffuz edilen markalar

porshe nin porşa olarak telaffuz edildiğini duymuştum.

viber in symbian telefonlarda calismamasi

c6 da çalışıyor ancak tüm özelliklerini kullanamıyoz. Mesaj ve resim gönderip alabiliyorum.

amerikan film klişeleri

bu olayı artık fedareller devralıyor.
her polisin elinde bir donuts kutusu var.

cep telefonlarının tuvaletten 18 kat kirli olması

fotoğrafları gördüğümden beri telefonu elime alırken iki hatta üçkez düşündüğüm bir durum.

imar bankası

ve adalet yerini buldu. önemli bir dava daha zaman aşımına uğrayarak adalet sistemimizin nekadar hızlı olduğunu görmüş olduk.

toplu taşıma araçlarındaki acil durum çekici

otobusun full artı full olması acil durumdur bana göre. Kullan gitsin çekici.

50 tane iphone sahibinin arasında kalan nokiacı

nokia nın navigasyonu hepsinden iyidir. Ovi maps on numara. Ne utanacam be.

vifak

vifak sanayici iş adamları derneği (visiad) diye bir dernek vardır.

böyle bitmesin

izlerken kesinlikle sıkılmadığım tıpkı lost gibi 'böyle bitmesin' dediğim dizidir.

beşiktaş inönü stadı na alternatif isimler

beşiktaş vefa stadı olabilir bu da bir fikir.

geçmişi hatırlamak

insanın hiç yapmamış olmasını istediği şeyi yapıp daha sonra unutması. ama en olur olmadık zaman da bu olayı hatırlayıp yüzümüzdeki ifadenin bir anda değişmesidir.