bugün

entry'ler (22)

2016 yılının tek cümlelik özeti

kardeşim bi gider misin daral geldi artık.

gecenin fotoğrafı

görsel

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

hemşirelik.

doktora sorulacak tüm sorular hastaneye gitmeden önce bize soruluyor.

bayanların cinsel organı niye farklı sorunsalı

bizimki gibi mi olsaydı? çüklerimizi mi tokuştursaydık neyin peşindesin bilader gece gece.

gecenin duvar yazısı

görsel
bulaşık birikti yine.

şenol güneş

görsel

gecenin fotoğrafı

görsel

yazarların şu an dinlediği şarkılar

karaçalı - sesindeki yalnızlık ft. cem adrian & melis danişmend

https://youtu.be/RQa1nXW1Q9U

birini sevmek

yaş ilerledikçe, olgunlaştıkça zorlaşan eylem. bi noktadan sonra buna mükemmelliyetçiliķ de ekleniyor tabi.

hayata anlam yüklemenin saçma olması

her şeyi fazla ciddiye alıyoruz oysa ki soluk mavi bi noktayız.

hayata dair gülümseten detaylar

görsel

sözlükte bakire kız varmı

görsel
hayırlı işler.

hayatta geldiğiniz nokta

görsel

kadınları itici yapan detaylar

öncelikle o kıllar, bıyıklar bi alınsın.
göğüste kıl gördüğüm bile oldu ama lütfen dikkat edin. sağlıkçı olmama rağmen benim kusasım geliyor.
bu kaş bıyık aldırmam gerek muhabbetlerinin erkeklerin yanında yapılması. tamam biliyoruz aldırdığınızı ama bu muhabbet hoş olmuyor.

lan, lenli konuşma tarzı.

günlük konuşmada hafif küfürler gözüme batmıyor ama ağır küfürler sizde hoş durmuyor.

kendini monaco düşesi sanan kadınlar.

ilişkide her şeyin karşılıklı veya ölçülü olması gerekirken ilişkiyi erkeğin taşıması gerektiğini sananlar.

sahte davranışlar. bi yerde karşılaştığı arkadaşını sarılıp öper, hal hatır sorar ama sonra kızın arkasından aman bırak şu kaşarı der mesela.

bor çıkarmamamızın asıl nedeni

bor çıkarılıyor fakat şimdilik sadece deterjan üretiliyor. bandırma eti maden işletmeleri fabrika girişinde bi satış ofisi var. diğer deterjanlara göre daha ucuz olduğunu biliyorum. bor çıkarıp fantastik bi yakıt üretimi beklerken deterjanla karşılaşmak biraz iç burkuyor tabi.

eve giderken iki bira almak

iş çıkışı eve yorgun gelip yaptığım aktivite. güzel bi film veya takip edilen yabancı dizi ile keyif desteklenir.

tripofobi

20 yaşına geldim yeni öğreniyorum bu fobinin bende de olduğunu. küçükken de ara ara böyle delikli, gözenekli dokulardan rahatsız oluyordum ama şuan ki kadar şiddetli değildi o tiksinti hali. böyle fobi düşman başına.

en kaliteli burç

en kaliteliyi bilmem de sözlüklerde en çok entry girilen burç başlıklarının başında başak burcu erkeği geliyor nedense. merak edip yazılanlara baktım da lanetler yağdırılmış. bu kadar mı nefret ediyorsunuz bizden? lol

sevgilinin seninle ilgili bir şey duydum demesi

tüm hayatın film şeridi gibi geçtiği an.

dağ 2

film tsk ile işbirliği yapılarak çekilmiş. bu işbirliği için izin almak pek kolay olmamış. oyuncular çekim öncesinde eğitimlerden geçmiş, kullanılan ekipmanlar da tamamiyle gerçek ve türk yapımı. film cok etkileyiciydi ben beğendim burda filme sallayanları da anlamıyorum, göze uçuk gelen abez kaçan bişey yoktu baya sürükleyiciydi. filmde yer verilen müzikler çok özgündü. duman, selda bağcan, müslüm gürses.. türk sinemasinda böyle kaliteli ve dolu dolu filmler görmeyi özlemişiz.