bugün

entry'ler (16)

sifrem1234

Kolay bir kişi.

gelmiş geçmiş en seksi 50 victoria secret meleği

Candice swanepoel.

kıvanç tatlıtuğ

bir dönemler beşiktaşta profosyonel basketbol oynayan oynadığı dönemlerde oyunundan çok tipiyle gündeme gelen basketbolcumsu manken.

ebe nine

Fatmagül ün suçu ne adlı dizisindeki itici ve sinir kadın. ebe rolünden başka her rolu oynuyor.

beren saat in eşsiz güzelliğini kıskanan kızlar

O kıskanılacak kız ise adriana lima ne o zaman.

üniversite hayatını çok eğlenceli sanmak

Lise dönemini özleten bir hayat. (bkz: yurt hayatı)

otobüste ter kokan erkekler

erkeklerin yüzde doksanıdır..ayrıca hareket eden insan için normaldir.

kahveyle iyi giden şeyler

Kahvenin yanında bir bardak soğuk su iyi gider.

fifa 12

Kolonlu veya kolonsuz oynanılan pesin bir düşük seviyesinde yer alan bir futbol oyunu.

justin bieber

şarkıları 10-16 yaş grubu için olan çirkin kız.

buzdolabı poşeti

büyük boyutta olanlar ayakkabı koymak için birebirdir. benim bildiğim iki boyutu var bunların zaten. bence her evde bu iki boyutundan da bulunması gerekir. akla gelemeyecek kadar çok kullanım alanı olabiliyor.
bir diğer kullanım alanı bol torba çeşidi için: (bkz: çöp torbası)

türkiye deki bebeklere en çok takılan isimler

Kızlarda fatma-ayşe erkeklerde ise ahmet-mehmet ismi çok takılmaktadır.

yıldırım demirören

artık suyunun kaynadığı beşiktaş jimnsatik kulübü kongre üyesi olan ve eski bjk başkanı serdar bilgili'nin destekleriyle seçilen beşiktaş belediye başkanı ismail ünal'ı suçlamasından belli olan başkandır. kendi yönetiminin hatalarını her yerde "biz çok yardımcı olduk, yol bile gösterdik" diyen ismail ünal'ı suçlayan yıldırım demirören daha önce de "kulüp içinden bazıları bankalarla konuşmuş, kredi almamızı engellediler" şeklinde ısrarlara rağmen hedefini söyle(ye)mediği beyanatlarda bulunmuştu. bu tamamen kendi beceriksizliklerinden kaynaklanan başarısızlıkları başkalarına yöneltme çabaları olarak gözükmekte, tam olarak "bu tutmadı ötekine bok at" taktiği gibi durmaktadır. aslında bjk çok hoşgörülü bir camiadır, şapkasını önüne koyup "ben başarısız oldum, özür dilerim" dese çok da iyi karşılanacağından zerre şüphem yoktur.

yanlız geldiğinden beri bir tek çok isabetli iş yapmıştır ve gordon milne'i teknik direktör olarak değil de sportif direktör olarak takımın başına getirmiş, beşiktaşın 3 sene sonraki şampiyonluğunu kesinleştirmiştir.

dngrs

hoşgeldin diyoruz sana 8. nesil yazar galatasaraylısın büyük ihtimal.

adını sen koy

ismi aklına gelmeyen bir şeye karşısındaki tanıtma çabası.

konser

herkes için eğlenceli bir ortam vakit bulabilirsem rock konserine gitmek istiyorum.