bugün

entry'ler (8)

yakışıklı olduğunun farkında olmayan erkek

Bir ihtimalle özgüveni yoktur. Bu özelliği belki de yakışıklılığını gölgeler ne yazık ki. Bir ihtimalle sürekli "tipsizim yea" cümlesini sık kullanan erkektir. 'bazı kızlar' tarafından "hayırr yaa çok tatlısın kiiii" cümlesini duysa da çoğunlukla baydığı düşünülür. Ya da mütevazi bir erkektir. Zor bulunur. mükemmele yakındır.

eylem alanlarında çekilen fotoğraflar

Mizahı her alanda -iyi veya kötü- konuşturduğumuzun kanıtları olarak tarihe geçmelerini umuyorum.

crysis

Türkçe olmasından ötürü türkçe olmayan diğer tüm oyunlardan daha çok keyif veren oyundur. ikincisinin sonunda 'yok artık. bitti mi? bitmesin.' dedirtmiştir şahsıma.

farukken

Konuşmasını bilen, zeki, delikanlı gibi delikanlı, komik, olgun bir arkadaş.

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

Benimde hiç namaz kılarken fotoğrafım yok. Ama ileride torunlarım beni dinsiz bilecekse çektirmeliyim herhalde. Bunu mu demek istediniz ?

yakışıklı olduğunu sanan erkekler

Ortalıkta 'hahaa ne kadar piçim ya' diyerek dolaşan, belki de eline kız eli değmemiş olan erkek.

genetiğiyle oynanmamış küp karpuz

Nasıl 'kesin ip var ya... ip var ip.' ise 'Oynamışlardır genetiğiyle inanma ya oynamışlardır kesin' denilebilir karpuz.

türkçe şarkılarda geçen etkileyici sözler

Sana gülüm demiştim ya o gül soldu. (40 karakteri geçsin diye yazdığım parantez içi)