bugün

entry'ler (53)

ararım deyip aramayan erkek

Asla aramayacak olandır.

sözlük yazarlarının en kötü anıları

Hoşlanılan kişinin şahsıma ilgi duymaya başlaması,sevgiliymişiz tribine girmesi,umudun Allah'ını verip falanca gün görüşelim dedikten sonra utana sıkıla atm'den 20 lira yollamamı rica edip ortadan kaybolması.Dünyanın en garip hikayesi lan.

cep telefonu kullanmıyorum diyen erkek

Şuradan da kolpaladığı anlaşılabilen erkektir: x, Facebook for Android uygulamasını kullanmaya başladı.

cep telefonu kullanmıyorum diyen erkek

Kolpanın Allah'ıdır. Bohem takılıyorum ayağına yahut arada görüşürüm başıma ekşimesin mantığıyla hareket eden erkektir.

hiç kız kankası olmayan adam

artık kanka kelimesi karşı cinse kullanıldığı zaman birbirine yavşayıp açılamayan 2 salak tip akla geldiği için fesat bir durummuş gibi gözüken lakin öyle olmayan durumdur. Bu erkeğin durumuna gelirsek yakın kız arkadaşı olmaya erkek bir bakıma loser bi tiptir şahsımca.Neden sorusuna gelirsek, kızdan yakın aradaş olmaz diyen erkeğin zaten yakın bir kız arkadaşı olmamıştır şimdiye dek ki bu kanıya varıyor.Olanın nasıl oluyor anasını satayım, ya da tüm kızlara yavşama kafasındadır.

ingilizce seviyesine orta diyen insan

sadece yaş,isim soyisim,memleket sorabilen insandır.

arkeoloji

Herkesin çok eğlenceli olduğunu sandığı lakin deli gibi sıkıcı bölüm.Hele ki söz konusu iü ise prof ve doçentlerin canlarından bezmişçsine ders anlattığı,sınavlarda 6 yaş zekasına denk- resimde gördüğünüz zamazingoyu açıklayın tarzı sorular sorduğu,sizin de heykelin kılıcı olduğunu falan yazdığınız bir garip bilim dalı,diğer üniversiteleri muaf tutmakla birlikte şahsi fikrim iü içindir. insanların sordukları ''Siz şimdi küçük fırçalarla kazıyosunuz di mi'' sorusu arkeoloji okuyup kazıya gidenler için sadece bir temennidir; zira işçilere verdikleri kazma küreği size de verip bir dolu angarya işi yaptırırlar.işin özeti girerken heyecanla girip 5. yılımda(?!) tiksindiğim bölüm.

dorock

Gençkene gidip artık kapısından bile geçerken tiksindiğim mekan.

igdaş

çok acaip bi kurum, öyle ki doğalgaz bağlantısı için geleceklerini bildirip sat veremiyorlarmış. Cidden çok ilginç.

senle bir şey konuşmam lazım

Söyleyeni nasıl pataklasam diye fanteziler üretmemi sağlayan beyanat.O söylemeden önceki 5-10 saniyenin adeta bir david lynch filmi olması ve bünyeyi müthiş bir gerilime iten sinir bozucu şey.

ev arkadaşı

an itibariyle kafasını duvar sürtmek istediğim kişidir. Saçma bir konuyu büyütüp buna kırılan, tartışmaya çalışan ve sonucunda bardak kırarak rahatlamama yol açmış kişidir bir de.

cake

Bu gruba olan hislerimin harun yahya ayarında olduğunu aşırı tatlı bi grup olduğunu içimden geçirmemle anlayıp,tuvalete bile gitmediklerini düşündüğümde ,adamların üzerimde ne büyük bir etkiye sahip olduğunu idrak etmişimdir, nitekim (bkz: daria) muhteşem şarkılarından sadece biridir.

hoşlandığı erkeğe omuz atan kız

ilgisini lise 2 taktiğiyle belli etmeye çalışan kızdır.

ahmet kaya

Türkiye'nin şimdiye dek görmüş olduğu ve görebileceği en iyi müzisyenlerden biridir.

üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere tavsiyeler

Beklentileri alçak tutun. O da neyse.

göt olunan durumlar

zamane: ortaokul 2
Ben kişisi o sıralar sınıfımızda Mehmet adlı esmer,kızların hasta olduğu piç diye tabir edilen çocuğa aşığım.
Mehmet teneffüste yanıma gelir ve ben o esnada hala ders çalışmaktayım.
Mehmet: Bişey dicem, ben seni seviyorum.
Ben: ?!?!?!?!(gözler yuvalardan fırlamakta,kalp son hızda artmaktadır)
Mehmet: ya kusura bakma biz gerçek mi cesaret mi oynuyoruz da, sana denk geldi.
Ben: he tamam.

namus beyindedir bedende degil

olsun sen yine de önüne gelene verme diyerek cevaplanabilir.

ben çok film izliyorum insanı

ya onun allah cidden belasını versin, bak vermesin de değil versin,nitekim sinemadan tiksinmeme ramak kalmasının sebebidir bu hıyar,hani beğenilen bir şeyin üstünde çok konuşulduğu zaman değerini/çekiciliğini kaybetmesi gibi bunda da durum aynıdır.
-offff Nolan yine ekibi topluyo babuş ya
-bilmiyorum da Trainspotting'i izleyeli 3 gün oldu hala gülümsüyorum ahı ahı
(bkz: bir saat izlenen film hakkında konuşmak)
sonuç olarak testere stayla bir odaya kapatıp ağızlarına küllükle vurup a serbian film izletmek istediğim insandır.Öff ölün be.

kızlardan kızlara tavsiyeler

Bir erkeğin kaşına gözüne vuruldunuz eyvallah, ama lütfen herif ne konuştuğunu bilmiyorsa, mizahi yeteneği ''ehahehahe:D''dan öteye geçemiyorsa, yavşak veya salaksa vazgeçin lütfen.Esmer olduğunuz halde saçlarınızı sarıya boyamayın, yalvarıyorum.

kızların bir erkeği yedek bekletmesi

ne yazık ki var lan böyle bişey, anlamadığım senin bir insana aşık olman/hoşlanman nasıl otomatik devreye giren bir olay ki yedekleme yapabiliyorsun diye sormak isteyip cevap verdiği takdirde kulaklarımı elimle kapayıp dinlememeyi seçeceğim kızdır.