bugün

Kocasına ondanmış gibi hamileyim diyip sevgilisinin çocuğunu doğurur. Adamı 1 kez daha aldatır.
Kendi çocuğu sanıp başkasının çocuğunu sevicek yazık Adama.
Dizi konusudur.
alt kattaki komşum x hanım olabilir. iki kızı var üçüncü oğlan oldu daha yeni.

çocuktan emin değilim ama kadının kocasını boynuzladığından eminim yani biliyorum. arkadaşım beni apar topar fazla yakınlarda olmayan bi mekana olayı farklı bir şekilde acil bi durum diye çağırıp " oğlum bu sizin alt kattaki hatun değil mi lan " diye mekana sokup tanınmamak için bin takla attığım sırada türbansız bir şekilde çok rahat tanıdım haliyle yanındaki adamla her hallerinden belliydi birlikte oldukları. çocuk kimden bilmiyorum ama en az yüzde 50 mantık olarak.

tabikide olaydan banane sanane kime ne. ne kimsenin ahlakı karekteri nede yanlışı kimseyi ilgilendirmez. zaten bu olaylarda kim aldatılırsa ona üzüldüğüm kadar suçda bulurum. bazı kaşar kadınlar tanıdım sevsin yeter ki sende ona yet kralına bakmaz. burda ki konu bir erkeğin aldatılmaktan ziyade çok daha kötü olan bu gibi durumlar. ve bu gerçeği bilmeden karım dediğin kadının sana bunu yapabilmesi ve bir ömür boyu gerçeği bilemeyecek olmaları. tuhaf kötü ama gerçek.
Allah kimsenin başına vermesin...
Yakın Zamanda çevremde duyduğum olay.kadın evli ve çoluğunu çocuğunu bırakıp evli Adamla kaçtı ve hamile kaldı.kocasıysa kabul etti,dönsün diye ama kadın dönmedi.gerçekten senaryo gibi ama Malesef yaşanıyor.
Hele Bi de kocası ikinci çocuktan kısır olduğunu öğrenirse, al işte sana 9 sezonluk Türk dizisi.