entry'ler (88)

alternatif eczane isimleri

(bkz: sağlık)
(bkz: hayat)
(bkz: uğur)

etanercept

Tesadüfen bir gün karşılaştığı bir yazı sonucu yazarıyla tanışmak için sözlüğe üye olan yazar. Sonraları boş anında bir iki takılmış şimdi ise boş zamanlarında burda takılmak yerine kendine daha faydalı işler bulmak için sözlükten ayrılacaktır. Kendinize dikkat edin ahali, umarım daha gelmem..

diyarbakır erkeği izmirli kız ilişkisi

Muhtemelen yürümez çevremde bi ornegini gordum ve olmadı. Ne diyarbakırlı diyarbakirliliktan gelenek göreneklerinden vazgeçebildi ne izmirli rahatligindan taviz verebildi iki sene cabaladilar ayrıldılar barıştılar falan derken en son komple ayrıldılar. Sonradan uzulmek istemiyorlarsa hiç başlamasınlar kardeşim.

amlı götlü başlık açan yazar silinsin kampanyası

Destekliyorum , durup durup seviyeyi aşağı çekmenin bi anlamı yok. Tamam cinsellik konusabilirsiniz ama seviyeli bi şekilde.

kız kuzenin bikini giymesi ama ellememek

Kuzenine yan gözle bakan dallama beyanıdır. Yazık.

namaz kılan bir kızla sevgili olmak

En mukemmelidir. O Allah'a sadakatsizlik etmiyor size mi edicek. Sadıktır seviyelidir. Güven verir. Gözünüz arkada kalmaz.

mutluluğun formülü

Bir fincan kahve ve bir tutam aşk.

kürt tersten okununca türk demektir

Türküm ama arkadaşlarımın yarısından çoğu kürttür. Hatta en yakın arkadaşım ve iki eski sevgilim de kürttür. Pek çok türkten yürekli ve vatanlarına bağlı olanları vardır. O yüzden lütfen genelleme yapmayalım..

75 li erkek 96 lı kız birlikteliği

Çocuğu yasında kızla evlenmek isteyen yazar beyanı. ilginç demek istiyorum. Bir tahminim abinin parası var kız ve ailesi fakir. Başka tahmin yurutemedim nedense. Dışarda dalyan gibi genç delikanlılar dururken. ilginç yani. Yada aklıma bisey daha geliyo ama o bende kalsın. Bize sadece hayırlı olsun demek düşer.

fenomen haline gelen ahmet şükrü

Daha önce kendisine gelen azeri genç kıza neden bana talip oldun dedi. Kızcağız da duruşunuzu çok beğendim ondan demişti. Tabi 120bin ayrı bir güzel duruyordur eminim.

evleneceğim insan şu an nerde ne yapıyor düşüncesi

Zaman zaman aklıma gelen düşüncedir. Umarım temiz temiz beni bekliyordur yoksa çok bozuşuruz.

mesaj atmamak için kendini zor tutmak

Genelde kendimi tutamayıp hep atarım ve bu zamana kadar karşımdakinin bi taraflarını kaldırmaktan başka bi ise yaradığını gormedim.

sözlükte sürekli ahlaksız başlıklara rastlamak

Bana dısarda kızlarla konuşmayı bile beceremeyen ozguvensiz erkeklerin burda kendini sürekli bu yönde konuşarak tatmin etmeye çalışmasıymış gibi geliyor. Tabi ne kadar doğrudur bilemem.

çok güzel bir kız orta tipli birine bakar mı

Akıllı bir kızsa bakar, hatta en mantıklısını yapar. Çok yakışıklı bir erkeğin hava atmak için çıktığı bi kız olmaktansa orta tipli birinin prensesi olur. Ve muhtemelen çok daha mutlu olur. O çok yakışıklı erkekler belki kıymetini bilmezken orta tipli bi insan hem kıymetini bilir hem mutlu eder.

cinselliğini özgürce yaşayan kadın

Kadının ve erkeğin islam dininde kendini koruması ve eşine saklaması istenir ama herkesin inancı kendinedir, ben günah derim yapmam o umursamaz yapar, sonuçta isteyenin istediğini yapma hakkı vardır. Sözde namus bekcileri begenmezlerse almayiverir olur biter. benim gözümde geneleve giden erkekten düzgündür en azından yapıyorsa da muhtemelen sevdiğiyle yapıyordur orospuyla değil

sevgiliye sarılmak

Dünyanın en güzel eylemidir. O an hiç bitmesin sonsuza kadar sürsün istersiniz. Ama sürmez.

bir erkekle bir kızın kankalığı

Benimkiler hiçbir zaman uzun sürmemiştir,ben hepsini sadece arkadaş olarak gorup doğal davrandikca sen ne kadar dogalsin ne güzel diğer kızlar böyle değil bilmem ne söylemleriyle işi hep başka tarafa çektiler, ben de artık erkeklerle arama mesafe koyup arkadaş olmamaya karar verdim,
Ayrıca sınıfta kardeşiz diye diye 4sene takılan arkadaşlar 5.sınıfta sevgili oldular bu da ne kadar doğru bi karar aldığımı gösterdi bana.

göz dalması

bir saattir göz damlası olarak okuyorum ve yorumlarla alaka kurmaya çalışıyorum. yazık be delirdik iyice.

yakışıklı hayal edip ayı gibi erkekle evlenen kız

belki de yakışıklı erkeklerden yeterince çektiği için yüreği güzel bir ayıyla evlenmeyi tercih etmiştir.

efendi erkekler neden reddedilir

kusura bakmayın gençler büyük ihtimal tipsizdir. yoksa kim niye reddetsin?