bugün

entry'ler (24)

ax ax kürdistan

Orospu çocuklarının hep bir araya gelerek oluşturmaya çalıştığı orospu çocuğuyuz topluluğudur.

kadınların seks istediklerini belli etme yolları

Telefonda cinsel muhabbet ederek, bide eve gelmeyi kabul ettiyse tamamdır.

profesyonel fotoğrafçı

Müthiş fotoğraflar ve çok harika bir hobi.

mustafa kemal atatürk ü sevmemek

Atatürk olmasaydı biz yine anamızdan çıkardık ama babamızın kim olduğu belli olmazdı.

bir kıza atılan en ilginç laf

Manav gibisin çok güzel meyvelerin var. Baban keşke peçeteye silseydi.

başörtülülere sinir olan insan

Tanıdığım okadar türbanlı kız varki hepsi zamanın en iyi kaşarlarıydı. Şimdi namuslu ayağına takılıyorlar, neysen o ol kardeşim.

erkeklerin kızlara açılmaktan utanma sorunsalı

Kendine güvenememe, özgüven, utanma ve tabiki red edilme korkusu. Aslında ne varki söylüyemiyecek red edilirsen edilirsin doğanın kanunu bu zaten, herkes kabul edecek diye birşey mi var? Belkide kabul edecek konuşmadan nerden bileceksin ki, bence çok uğraştıktan sonra ayarlanmıyacak kız yoktur yeterki ağzın iyi laf yapsın.

kızların erkekleri kandırma nedenleri

Şu hayatıma kadar kızları hiç anlayamadım. Bunların istekleri arzuları tripleri bitmez. Ne yaparsan yap yaranamazsın hep daha fazlasını isterler.

aşık olma ihtiyacı

Her insan aşkı yaşamalıdır. Ben yaşamadım ama yaşamayı çok isterdim. Sonu hep acı hüsranda olsa. Çünkü doğru insan karşımıza birkere çıkar onun elini bırakmamak lazım.

başka erkeğin altında inlemiş kadınla evlenmek

Adeletini ne koyayım dünya adalet mi şimdi bu? Herkes hak ettiği gibi yaşasın ben bu yaşıma kadar kızların gururuyla oynamadıysam önüme gelenle yatmadıysam bende benim gibi birisini isterim. En kızdığım olayda budur. Kim zamanında kızlarla düşüp kalktıysa onlar evlensin benim gibi masumların suçu ne?

aşk

Aşk bir kız için dünyadaki bütün kızlardan vazgeçmek ve bundan zerre kadar pişmanlık duymamaktır bence.

ozlenen cizgifilmler

Pokemon, tusubasa, beyblade en iyileri bunlardı.

anne yeter artık karımın üstüne gitme diyen evlat

iki arada kalmış insandır. Benim herzaman ilk tercihim anacımdır.

sinema tarihinin en iyi romantik filmi

Gelmiş geçmiş en iyi türk filmi bence Al yazmalımdır.

kızla erkek arkadaşıyla konuşur gibi konuşan erkek

Şu hayatta kızlara ne yaparsan yap yaranamazsın, iyi biri olmuycaksın yoksa sevmezler, bunların burunlarını yere yere sürteceksin o zaman senden iyisi olmaz.

kızlara sataşarak ilgi çekmeye çalışan erkek

Abazalıktan ölüyodur kesin. Başka bir nedeni yoktur.

aşama aşama kızların teklif edişleri

Mantıklı, kızlar teklif edicek diye elizabete devam.

ömrün 336 saati öpüşmeye gidiyor

Benim hakkımı kim yiyiyorsa haram olsun.

rakı içen insanlar

Adamdır, muhabbetine doyum olmaz. Rakının hakkını verebiliyorsa.

can sıkan sorular

Nelerden hoşlanırsın, hangi müzikleri dinlersin, boş zamanlarında neler yaparsın..