entry'ler (98)

aşırı dinsiz

aşırı dinsiz nedir gerizekalılar dedirten başlıktır.

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

pembe inci tanesi : pembe panter

dolunay

doğanın huzur verici formüllerinden biri.

müfredata girmesi gereken dersler

toplu taşıma araçlarında uyulması gereken kurallar. ( acil)

gecenin şarkısı

Lingo lingo şişelerrrr
Irakı mı içtin sen bensiz
Çamura mı düştün a densiz
Yar yar yar yar yar yar amannnnnnn. düğün salonundan akın akın gelen şarkı beyinciğimde yer edindi. dilerim okuyan herkesin diline pelesenk olur.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

kız yada erkek: deniz

tayyip erdoğan ın doğduğunda ilk söylediği söz

ben yaptım bennnnnnn!

kızların ondan zarar gelmez dediği erkek

(bkz: gay)

sözlük yazarlarının itirafları

nefes alamıyorum sözlük. herşey üstüme geliyo dağlar,tepeler,yollar,evler boğuluyorum oksijensiz kaldım sanki çıkmaz sokaklarla dolu yolum. tek başıma basıp gitmek istiyorum,kimsesiz!

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Linkin Park - Numb.

pen pal world

dünya insanlarıyla tanışma, mektuplaşma adresi.

sözlük yazarlarının itirafları

8 sene önce kurduğum: ''beni buna mı layık görüyosun?'' cümlesinin acısını çekiyorum hala. hayat çok acımasız.

gözlerini kapayan çarşaflılar

gözlerinin önündeki karadan önce kalplerindeki karayı temizlemeleri gereken kadınlardır. o zaman belki zihniyetlerinin ne kadar iğrenç olduğunu fark ederler. ( erkek yüzünden bu hale giren kadınlar hariç. )

ali baba restaurant

ortaköy de köprü manzaralı lüks restauranttır. yemekleri lezzetlidir, çalışanı nezihtir, tuvaletinde tv vardır ama fakat lakin yemek sonrası kahve ikram değildir ve tecrübeyle sabit 3 kahveye 24 lira para verilir.

yatından vapurdakilere el hareketi çeken insanımsı

bir bayram günü istanbul da eminönü-ortaköy istikametindeki hınca hınc dolu vapura, yatının önünde yatarken siz buna b*k binersiniz der gibi el hareketi çeken delikanlı arkadaşımızdır. (bkz: insan müsvettesi)

ebru şallı nın erkek tanımı

dijital dergi Adamintown’da ‘Erkek nasıl olmalı’ sorusunu yanıtıdır.

demiş ki ablamız: “Erkek dediğin slimfit (dar kesim) gömlek giyer, Maserati’ye biner, Rolex takar. Her türlü müziği dinler ayrıca dinletir. Kendisini sürekli hafızada tutmak için kalıcı, zarif hediyeler alır!”

okullar 6 gün oluyor

twitter da tt olan daha doğruluğu ispatlanmamış iddiadır.

sözlük yazarlarının favori çizgi filmleri

(bkz: şeker kız candy)

onbirinci nesillerin hep ergen sanılması

doğru olmayan düşüncedir. Yeni üye olmaya karar vermiş yetişkin insanlarında olabileceği akıldan çıkartılmamalıdır.

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

couchsurfing diye bir sitenin var olduğu.