bugün

entry'ler (74)

bir erkeğin en büyük hatası

adam olamaması.

aşk hakkında gelmiş geçmiş en iyi tespitler

aşk hevestir ama ilişkiyi ayakta tutan sevgidir.

oturup 3 kilo dondurma yemek

3 kilo dondurmayı yedikten sonrası büyük sıkıntı yalnız.

kadınların en büyük hatası

alışveriş yaparken kendimizi kaybetmemiz...

zaman geçsin diye yaşamak

yaptığı hiçbir şeyden hoşlanmayan, mutlu olmak için çabalamayan, bütün gün yatarak gününü, günlerini geçirebilecek, bir şey yapıyorsa da sadece zaman geçsin diye yapan kısacası zaman geçsin diye yaşayan insanlar bende o insanlardan biriyim.

yaşamı katlanılabilir kılan şey

insanoğlu ailesinin sevgisiyle sevmeyi,sevilmeyi bilir ve öz güvenli olur, aşkla beslenir, umutla da yaşar bu üçünden biri eksik olursa düzen bozulur.

eskisi kadar özlemiyorum seni

bu aralar fark ettiğim şey ne bileyim bu da bir garip geliyor bana.

bir erkek için arkadaşını silen insan

geçirilen her güne yazık olunmuş dedirtecek olay.

97 li kızlar

benim baş belası kuzenimin doğum yılı valla doğrusunu söylemek gerekirse hala ergenlikten çıkamadı bana durmadan trip atıyo valla delirme sebebi.

incir reçeli 2

iğrenç insanlarla izlediğim film ama çok güzeldi 1i kadar güzel olmasa da güzel.

aqua fantasy

harika bir yer ben arkadaşlarımla gitmiştim ve şu zamana geçirdiğim en güzel tatildi inşallah bir gün yine giderim herkese de tavsiye ederim.

snane be slk

off dmsne oleeee
oha bna rsmn yvşdı
snane be slk
bu üçünü mutlaka herkes bir kere de olsa kullanmıştır.

terazi erkegi nin şuanda fosur fosur uyuması

valla sabah 6 ya kadar online olur her gün öğlene kadar da uyur ama hayret bugün en son 23 de girmiş diycektim ki yarım saat önce girmiş neyse ben susuyum en iyisi.

bu saatte whatsapp ta online olan kızın amacı

arkadaşlarıyla laflıyodur veya sevgilisiyle konuşuyodur yani anormal bir şey yok gerizekalıcım.

yatarken dinlenen şarkılar

duman-helal olsun
gökhan türkmen-kurşuni renkler
şebnem ferah hayko cepkin-aşk kitabı
zeynep bastık-fırça.

sivrisinek

benden uzak durun valla nasıl yiyosunuz insanı anlamıyorum bir vurmalık canınız var uzak durun lan benden.

gecenin notu

umarım duyduğum heyecana seni görmek için saatleri saydığıma değersin.

kilo verme yöntemleri

valla içinizde baya hırs etmeniz lazım yoksa hayatta veremezsiniz tabi bi mucize olmadığı takdirde.

aşk

insanoğlu aşkla beslenir. ister karşılıklı bir aşk olsun ister tek taraflı acı veya mutlu insanoğlu aşksız hiçbir şeydir.

türkiye de antidepresan tüketimindeki artış hızı

insanın günden güne derdinin üstüne bir tane daha dert biniyo çok normal değil mi ? hele ki kadınlar için böyle geri zihniyetli ülke de yaşamak ne biliyim delirme sebebi ben hiç anormal bakmıyorum.