bugün

(bkz: yok öyle bir şey)
(bkz: var öyle bir şey)
işsiz olduğum dönemde, ben de "üniversitedeki hülya hocamın bütün her yere haber salıp beni işe almamaları için uyardığını" düşünürdüm.
meğersem akp'ye üye olmam gerekiyormuş, onu atlamışım. oldum. rahatladım. bir aydınlandım. bir genişledim. aman efendim bir ferahladım, anlatamam. (ikinci paragraf sâfi yalan.)

şuan bir kesimin yeşil sermaye/badem bıyıklılar diye tasvirde bulunduğu bir şirkette çalışmaktayım. gel gelelim; ne öncesinde ne de şimdi akp ya da başka bir partiye üyeliğim yok.
hatta tam olarak belli bir siyasi fikrim de yok. kendi fikirlerim var sadece.

burası yeşil sermayeyse akp üyeliği şartı burada olmalıydı.
ama burada benim gibi kendi halindeler de var. sosyalistler, kemalistler de var. her telden çalıyoruz sabah akşam.

sonuç mu? benim çalıştığım şirkete yeşil sermaye yaftası yapıştıranlar ile akp'ye üye olmadan iş yok diyenler aynı cemaate üye.

tanım: ak parti teşkilatı içerisinde bir pozisyonsa aranan şarttır.
namuslu ve işsiz insanların oranını arttıran gerçek!
Tuhaf, kin kusulan gözardı edilmez lanet olası gerçektir. Ancak o yandaşlara bir gerçekte benden gelsin, kuldan büyük allah var. Kul hakkının hesabını er ya da geç verecekler.
bi çeşit menfaatçilik.
bize Bunu da yasatan tüm yetkililere sesleniyorum, adam değilsiniz olm siz!

Bulundugum yerde açılacak olan hastanede işçi olabilmek için gereken şartmış. Dünden beri herkesin agzinda. Garibanları kandırmışlar, "bana üye ol dedi bi tanıdığım, kadroya alacaklarmis" demekte herkes dünden beri. Ulan zaten yaklaşık bir yıldır kimle konuşsam, "benim iş garanti hastanede" diyor. Milletin amına koymaya yola çıkanlar, şimdi de insanların umutlarını sikiyor. Allah belasını verir inşallah hepsinin.
Ben bu şartlar altında oynamam arkadaş!
Aptallar oy verenleride caydıracaklar ne yaptıklarının farkında değiller ayneeen böyle devam etsinler.
Devran döndüğünde aç kalıp, geçmiş dönemlere ait maaşları geri ödeyecek gurursuzların yaptığı eylem.
güncel Önemli Başlıklar