bugün

katgut

bu siteye inanıp da etrafa link saçan yazar(!)lara; kusurabakmayın ama buna inanan gerizekalıdır arkadaş. yahu ben anlamıyorum, gerçekten bu kadar cahil ve saf olabilmek mümkün mü? hani köylü de değilsiniz, okumuş falan insanlarsınız ayol. adam genelde yabancıların yaptığı internetten en basit para kazanma yollarından birini yapmış, şu saatte bile uludağ sözlük kadar hit alıyor, siz de buna katık oluyorsunuz, vay arkadaş ya. ne farkınız kaldı lan pepsi'den 10.000 tl kazandınız mesajına inanıp dolandırılan adamlardan? herif bir de kendi kullandığı eski elektronik ürünleri 'katgut.com veriyor' gibisinden fotoğraflarını çekmiş siteye koymuş, lan insan hiç mi anlamaz bu ürünlerin kullanılmış olduğunu? 100 tık ne yahu? en iyisi siz gelin benim yazdıklarımı 100 kez okuyun, miami'de bir gece benimle sevişme şansını elde edin, 100 tıka inanılmaz vallahi, iphone'a dokunacağınıza bana dokunun azizim.

ha bi de turkcell sponsoru olacak adamın ama yanda eşek kadar iki tane google reklamı olacak? turkcell adsense işine mi girmiş lan? salaksınız ne diyeyim.