bugün

senin allah belanı versin butonu

bir şukela butonu kadar gerekli olan buton. sözlükte eksikliği hissedilen buton. güzel buton.

nasıl ki artı verdiğimizde bile hakkını teslim edemediğimizi düşündüğümüz bir entryi "işte budur" butonuyla kişisel beğendiğimiz entryler listemize sokuyoruz, tam tersi bir uygulama da kesinlikle olmalı.

öyle yazılar oluyo ki eksi vermek kesmiyor insanı.. başka başka hesaplarım da olsa da eksilesem şu manyağı diyorum. kafamda böyle 7-8 tane bu tip entry belirledim. imkan verildiği an da "senin allah belanı versin manyak" listeme sokmak isterim. yetkililere buradan sesleniyorum, yav tekrar seslenmeme gerek yok meramımı açık ettim işte. anlayın biraz halden kardeşim. yetmiyor.. eksi vermek yetmiyor. içim soğumuyor.

bugün 20 defa mı ne eksilendi de bir entrym... ordan aldım fikri. bir kısım trollün hoşuna gitmeyebilir tabi bu zımbırtı. ya da tam tersine zevkten dört köşe de edebilir. di mi? mümkün.

bir halle berry vardı. altın ahududu mu ne almıştı.. çok mutluydu. kadını ilk ve son kez orada kahkaha atarken gördüm ben. aklıma o geldi şimdi. geçmiş zaman tabi.

bir kısım alakasız not: yalnız.. halle berry... golden raspberry.. kadının kaderi alnına yazılmış resmen. vay anasını.