meditasyon

tamamen merak sonucu böyle bir aktiviteyi başımıza getirtebilmiş bireylerden biri olarak biraz bahsedeyim olanlardan.yaptığımız daha doğrusu bize yaptırılan meditasyonun adı ikiz kalpler meditasyonuydu.dört kişiydik o zaman ve kaç kişi kalacağımızı kestiremiyordum ben.çünkü acayip bir mizah potansiyeli vardı.meditasyon önce bir tıslama ardından gelen bir kahkahayla sonlanabilirdi.bunu da meditasyon öncesi yapılan egzersizlerde, kahkahalardan dolayı yüz kaslarımızın fazla kasılmasından yola çıkarak tahmin ediyordum.ama çok şükür böyle birşey olmadı ve bizi meditasyona kabul eden insana mahçup olmadık.meditasyon sırasında gerçekten uçtun mu derseniz hayır uçmadım ama bir daha ki seferlerde belki uçabilirim.uçmamamın nedenlerinden biri de meditasyonu yöneten kişinin zenci aksanıydı.bu benim dikkatimi baya dağıttı.her an, bize pis beyazlar defolun buradan diyecekmiş gibi konuşuyordu.meditasyonumuz 35 dk kadar sürdü ve ardından vücudumuzda fazla enerji kalmasın diye tekrar egzersizlere başladık.fazla enerjinin ne zararı var diye de sormadım değil hocaya.yani yarın kullanırdık fena mı olurdu.ama yok zararlı olurmuş.neyse kabul ettik artık yapcak bişey yok.attık fazlalıklarımızı.biraz kritik yaptıktan sonra hocanın o yarı mistik evinden ayrıldık.ve kendi gürültülü 3. boyutumuza geri döndük.