bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

hani bazen gelesim geliyor sana, çıksam gelsem, binsem arabama çevirsem kontağı ben gitmesem arabam yolu bulsa. teyipte bir müzik olsa hiç yapmadığım gibi açsam sesini gece yarısı geçerken sokağından, seni anlatsa çalan şarkı. sarı saclarından bahsetse, nasıl aşık olduğumu anlatsa. sesini anlatsa. mutlu gülüşlerini anlatsa yani anlıyacağın özlediğim her şeyini anlatsa. geçerken sen cıksan balkona yine eskisi gibi, baksan bana o çekingen halinle, gülümsesen komşularından ürpercesine bunları yazarken olduğum gibi kalbim acayip bir hisle dolsa. sen benimsin bilebilsem yine yasaklara rağmen, keşke ben yaptığım hataları yapmamış olsam, koşabilsem sana, yine sevdiğin gibi cadım diyebilsem sana. gündüzleri bana gelsen, gecceleri msn de geçirsek yine bazen olduğu gibi günlerce habersiz kalsak ama bu sefer sen o kadar beni merakta bırakmasan biliyorum elinde değildi desem yine ben. güvensem yine kimseye güvenmediğim kadar inansam. sevişirken heycanlansam kimsede olmadığı gibi. kıyamasam, baksam yüzüne yanına uzanıversem ''kedim'' dediğin gibi yine. keşke gözlerim dolmasa. binbir pişmanlık yaşatmasan biliyorum bunlarıda söylemiştin ama sende hep seviceğimi biliyordun. vazgecebilseydik tüm inatlardan keşke. yanlış yerde yanlış zaman da değilde doğru yerde karşılaşsaydık keşke. biliyorum bunların hepsi tatlı hayal hiç bir şeye cesaretim kalmadı aslında hem deli gibi görmek hemde görmemek istiyorum seni. belki bizden bir aşk daha geçti ama kalan izleri silmek kime düştü bilmiyorum. anlamsız gelir bu yazdıklarım okuyana ama sen ve ben anlarız sadece bunu okuyunca. bu kadar duygu yüklü olunca ve tüm yaşanmış ama yaşanmamış yada yaşanmış ama yarım kalmışlara inat. yazıyorum yine sana.

edit; tamamen doğaçlama.
güncel Önemli Başlıklar