bugün

erkeklere öğütler

evliliği keçi boynuzuna benzetin bir damla bal emmek için bir ton odun kemirmek zorunda kalmayın..
kadınlara asla ağzım kokuyor mu diye sormayın.

elinizde bir ekmek , 1 kilo domatesle eve dönmeyi erkeklikten saymayın.

kumarda kaybettiğinizde aşkta kazanırım safsatasına inanıp beceriksizliğinizi bir aforizmayla teskin etmeyin.

kalbur üstü kadınları çekici bulun ama sol elinizi ve ağzınızdaki dilinizle sadece onları becerebileceğinizi unutmayın.

bıyığınız varsa asla ayran içmeyin.

evin muhtelif alanlarına döktüğünüz o kılları yine kendi ellerinizle toplayın zira el sadece 31 için aktif değildir bunu öğrenin.

bamya kadar çükünüzü kamışullah pozisyonunda anlatmayı seçmeyin. örneğin; by_ege30cm.

aklınız laf yapmıyorsa ağzınıza laf yaptırmayın.

bohem postuna bürünmüş adamlıklarınızla şehir efsaneleri yazmayın zira efsaneyi sadece şampiyonluk elde etmiş takımlar yazar bunu asla unutmayın.

kadınlar size bacak arasını sonuna kadar açacak diye laf ebeliğini, karizma duruşu, kol düğmelerini kısacası maddeyi tercih etmeyin. kendiniz olun , masumiyetinizi bir kuku uğruna ziyan etmeyin.

siyasetçilerin çorap ve kravat çıkarmadan sevişmesi size bir ders olsun , sonra vay benim çileli başım demeyin.

aldatılırken yakalandığınız "valla bakıp çıkacaktım" ya da "ben içine girmeyecektim şeyim kaymış"a benzeyen usturpsuz bahaneleri kendinize savunma mekanızması edinmeyin.

erkekliğin sadece %3 erekte bir penise bağlanabilir bunu unutmayın..

kısacası;adam olun lan!