bugün

inci sözlük ün okan a seslenişi

"işsizim! patronum sigortamı yatırmıyo, onunla oğlşuna cip alıyo okan."

"ben de burada küfrediyom, birbirimize çükümüzü gösteriyos soona..."

"senin programına bi' kız çıkarttım, "inci siker" dedirttim, çok mutluyum. karnım doydu, bana bu yeter, artık bir idealim var benim, senin mahfettim milyonlarca kişi önünde, artık kimin götüne girersin bilmiyorum."

"çok fenayıs okan, küfürbasıs bis. bisi sevmiyollar gasteciler. biz de ablalarımısı filan birbirimise pazarlıyos burada soona sinirden okan..."

"okancım, yalarım yutarım seni..."

"taşaklarını gezdiren yesin senin okan!"

"ankarabelediyespor, halka hizmet götürmesi gerekirken(!!!)" ( hay o ne dediğini bilmeyen kafana sokayım senin... neyi, nerede, nasıl yazacağını bile bilmiyorsun lan, salak!)

"burası çok güzel*, hepimis ösgürüs, kuşlar filan... geçen gün merdivenden çıkan küçük bir kısın poposunu çektim fotoğraf makinamla, verdim söslüğe, ösgür söslüüme, hepimis osbir çektik okan""

"pelin batu bas bas bağırıyo, ösgürlük diye, sen uyuduunu söylüyosun... ağlıycam simdi tek basıma ben..."

"kurtar bizi okan, yalarız okan, noolur okan..."

gibi şeylerden bahsediyor.

kurulmuş cümlelerden bunları anladım ben. çok fena oldum sonra.

ama en güseli bu:

"asıl fakir olan paraya muhtaç olan zavallılar sizlersiniz."

40 sene önceki türk filmi repliği lan bu! kendi kendinize cümle kuramaz mısın sen, ha, hırsız dallama!?

fakirlik edebiyatı yapıp milletin anasından girin, çocuğundan çıkın, sonra da "ama ösgürüs biss" deyin!!!

siktirin lan oradan.
güncel Önemli Başlıklar