bugün

fenerbahçe yi düşman takımı gibi görmek

Düşman gibi görmek değil de hoşlaşmamak diyelim ona. benim için bunun sebebi kendilerinin sahip olduğu - takımından yönetim kuruluna kadar - o koskocaman ego ve kibirdir. Efendi efendi top oynamak varken gidip sahayı kazıp sonra " saha bizim olduğundan problem değil " diyebildikleri için, son maçta yedikleri golden önce rakibe dan dun girip ardından sanki yapılan hareket faul değilmişcesine, pişkin pişkin sırıtıraktan hakemin etrafını sarmaları, itiraz etmeleri.. Şampiyonluğu kaybedip hala saçma sapan kendilerini avutmaları " 3. 5. olanlar bla bla... " ben zannetmiyorum ki insanlar sizin ikinciliğinize seviniyorlar?? sizin bu kibir ve haddini aşmış o yukardan bakan tavrınızla aptal durumuna düşmenize seviniyorlar. ama nasıl olur lan?? di mi? siz koskoca fenerbahçe.. karıncayı bile incitmeyen fenerbahçe.. olmuyor işte öyle. milyonlar harcayarak, saçma sapan sidik yarıştırarak (bkz: mehmet topuz) bak galatasarayın da sizden farkı yok aslında bu sidik yarışında. sezon başında görüntü olarak şahane transfer falan yaptılar ama sonuç ortada. o yüzden karıncayı kendinden mert biliceksin daha da önemlisi aynaya bakıp ne olduğunu ya da ne ol(a)madığını görüceksin.