bugün

dadani

Sitede barındırılmaması gereken şahıslardan.Moderatörlerin düzgün mantıkla yazılıp argo olan entryleri değilde bunun gibi tamamen saçmalamaya yönelik yollanan entryleri silmesi gerekir.Aksi takdirde şuan olduğu gibi site alçalmaya yüz tutacaktır.Anlamak çok güç gerçektende bu ve bunun gibi troll'leri neden sitede barındırıyorlar,yani bunların tamamen siteyi çürüttüğü açık bir gerçek değilmidir ? Hiç kimse çıkıpta şimdi bana farklılıklar zenginliktir,kendi düşüncelerin hariç başka düşüncelere katlanamıyorsun filan demesin,çünkü o farklılık konusunun bunlarla bir alakası yok,bu insanların saçmaladığı gün gibi ortadır.Diğer sözlüklerde durum nedir tam bilmiyorum fakat uludağ sözlük yönetiminin bu konuda kendisini iyice bir sorgulaması gerek diye düşünüyorum,çünkü nba'deki yıldız faktörü misali anlam verilmez bir biçimde uludağ sözlüktede bu tip manyaklar korunuyor,birboka benzemeyen, saçmalayıp insanların kafasını karıştırmaya çalışan boş entry ve başlıklarının silinmemesinden bu anlaşılabilir.
güncel Önemli Başlıklar