bugün

geçen haftanın en beğenilen bkz ı

kesinlikle parmak atılması gereken bir konu, istatistiklerin tamamına yakını bkz dan oluşuyor son zamanlarda.

öncelikle en çok bkz veren yazarlardan biri olarak şunu belirtmek isterim, bazı arkadaşlar, bkz verenlere kaydırmış, yazmaya götü yemiyor, yazacak bir şeyi yok, yazamıyor sırf bkz veriyor falan diyenler olmuş, şimdi canım kardeşim, güzelim, bebeem, her şeye çarşaf çarşaf yazmak zorunda değiliz, sözlükte böyle bir kural yok, eğer herhangi bir başlık altına, cuk oturacak diye düşündüğün bkz varsa aklında ya da o an doğaçlama yeteneğin tavan yapıyor, şak diye bir bkz uydurabiliyorsan götünden, ne mutlu sana, ver bkz ı bakalım biz de.

eğer gerçekten anlatmak istediğini anlatıyorsa o bkz, helali hoş olsun... onun dışında gereksiz ve birbirinin aynı bkz lara ben de sonuna kadar karşıyım, ben bir başlık altına bkz vermeden önce, acaba başkasının aklına gelmiş mi, benden önce yazan olmuş mu diye, -kaç sayfa entry olursa olsun- hepsini okuyorum, onun dışında, asıl mevzu;

şahsen ben, şöyle bir bakıyorum sol yana, yazacak heeeçbisikim yok, beni yazmaya teşvik edecek bir başlık, bir konu, bir entry yok, ne zamandır denk gelmiyorum, gelsem amına bile koyacam, yardıracam sayfalarca ama yok, ne yapayım aq.

adam 'kediler yazar olsa açacağı başlıklar' diye başlık açmış, ben onun altına bkz dan başka ne yazayım?
öteki gelmiş, dikkat çekmek için, bildiğimiz, klasik trollük olayına soyunmuş, e bunlar hakkında zamanında sayfalarca yazdık baba, sallayan olmadı, şimdi ne yapıyoruz? baktık trollük peşinde bir kardeşimiz var, hemen veriyoruz en ayarlısından bir bkz, basıp gidiyoruz, ne uğraşacam aq.

zaten uludağ sözlük ,son bir yıldır, avcuna osurup burnuna tutan ve sürekli olarak bokunda boncuk arayan arkadaşların yoğun işgali altında olduğu için, adam gibi bir şey yazsan da sikleyen olmuyor... ve dediğim gibi yazacak bir başlık bulman da çok zor, denk gelirsek, severek ve sevinerek yazmaya çalışıyoruz kendi çapımızda bir şeyler.

ben artık uzun uzun yazıp dert anlatmaktan vazgeçtim, ben artık sözlük kirlenmesin, lütfen arkadaşlar, biraz daha dikkat edelim, insan gibi yazalım diye türkü çığırmaktan da vazgeçtim,

artık amcık amcık başlıklara ve entrylere, yarrak yarrak bkz lar vermenin dışında, benim hiçbir çabam olmayacak düzeltmek adına, saygılar, sevgiler, hürmetler ve diğerleri...
güncel Önemli Başlıklar