bugün

cem le yatmak istiyorum

"cemle yatmak istiyorum" seslenişi, duygu patlaması yaşayan, yurdum kızçelerinden birinin çığlığıdır.**

buyrun kızımızın ağzından dökülen inciler. * *

--spoiler--
"cemle yatmak istiyorum"
hilal cebeci den, cem yılmaz a ekrandan ilan ı aşk: "bir gece cem le yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. beni tanısa evine başka kadın sokmaz!" *
--spoiler--

--spoiler--
şarkıcı hilal cebeci, katıldığı bir televizyon programında şovmen cem yılmaz ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. yılmaz a âşık olduğunu söyleyen cebeci, bir gece
onunla yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. cem e hayranlığım aşkın da üzerinde. beni tanısa evine başka kadın sokmaz; şeklinde konuştu.*

--spoiler--

--spoiler--
manken ve oyuncu sevgilisi cansu dere nin, cem yılmaz a yakışmadığını öne süren cebeci
şöyle konuştu: cansu bana hiç samimi gelmiyor. cem e âşık değil, sadece yanında gezmekten hoşlanıyor.*ayrıca cem den uzun olduğu için ünlem ile noktası gibi duruyorlar. cem yılmaz ın yanına kadın gibi kadın yakışır. şarkıcı, uzun zamandır rüyalarına giren yılmaz ın levent teki evine kadar gidip, kapıyı çalmaya cesaret edemediğinden geri döndüğünü de sözlerine ekledi.**

(Habertürk)

--spoiler--

http://foto.ekolay.net/detay.aspx?kid=44&id=1362

(bkz: içtiğinden bana da ver)