bugün

"cemle yatmak istiyorum" seslenişi, duygu patlaması yaşayan, yurdum kızçelerinden birinin çığlığıdır.**

buyrun kızımızın ağzından dökülen inciler. * *

--spoiler--
"cemle yatmak istiyorum"
hilal cebeci den, cem yılmaz a ekrandan ilan ı aşk: "bir gece cem le yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. beni tanısa evine başka kadın sokmaz!" *
--spoiler--

--spoiler--
şarkıcı hilal cebeci, katıldığı bir televizyon programında şovmen cem yılmaz ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. yılmaz a âşık olduğunu söyleyen cebeci, bir gece
onunla yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. cem e hayranlığım aşkın da üzerinde. beni tanısa evine başka kadın sokmaz; şeklinde konuştu.*

--spoiler--

--spoiler--
manken ve oyuncu sevgilisi cansu dere nin, cem yılmaz a yakışmadığını öne süren cebeci
şöyle konuştu: cansu bana hiç samimi gelmiyor. cem e âşık değil, sadece yanında gezmekten hoşlanıyor.*ayrıca cem den uzun olduğu için ünlem ile noktası gibi duruyorlar. cem yılmaz ın yanına kadın gibi kadın yakışır. şarkıcı, uzun zamandır rüyalarına giren yılmaz ın levent teki evine kadar gidip, kapıyı çalmaya cesaret edemediğinden geri döndüğünü de sözlerine ekledi.**

(Habertürk)

--spoiler--

http://foto.ekolay.net/detay.aspx?kid=44&id=1362

(bkz: içtiğinden bana da ver)
bir hilal cebeci aforizması.

`http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2009/10/20`
bokun boku helada bulması ile sonuçlanabilecek bir istek..
(bkz: josh holloway e benimle yatar misiniz diyen kadın)
(bkz: sevişmeden uyumayalım)
(bkz: zeki müren de sizi görecek mi)
(bkz: benimle çiftleşir misin)
başlığı ilk gördüğümde cem diye bahsedilen kişiyi cem garipoğlu sanıp, kafamdan binbir türlü entrika yaratıp, "vay ulan görüyon mu katil olunca adam nasıl bir karizma yaptı. baksana hilal cebeci bile yatmak istemiş." diye düşündüğüm, linki tıklayıp, haberi okumam ile derin bir oh çekmeme yol açan cümledir.
(bkz: yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz)
(bkz: cem bi biskrem versene)
pek asıllı bi haber gibi görünmeyen hede.

ama sahiciliği var ise de ona bir çift sözüm var.

(bkz: cem ile yatan şaşı kalkar)
ilgili linkte, haberin hemen altindaki okuyucu yorumlarina yer verilmis bolumde "bende cemle yatmak istiyorum.. siraya gir hilal" yorumuyla guldugum gereksiz hilal cebeci itirafi.
cem'le yatmak istiyorum ama testeresiz
- cem bey, hilal cebeci sizinle yatmak istiyormuş

+ bunlar reklam kokan hareketler.

acaba daha ne kadar küçülücek bazı parazitler.
(bkz: nasıl yani)
(bkz: türbanlı değil miydi la bu)
(bkz: cem le yatmak istiyorum) aynı zamanda da (bkz: hiçbir dersten kalmadan üniversiteyi bitirmek)
(bkz: cem uzan geliyorum)
cem in nasıl karşılayacağı merakla beklenen istektir.
(bkz: mikrofon cem de)
hiç "chankirili'yle yatmak istiyorum" diyen ünlü olur mu? olmaz! tabii cemle yatcak.

bunu beyan etmesi artık ....luğun utanılacak değil övünülecek birşey olduğunu gösterir...
altındaki yorumla güldüren haber(öff ne haberi lan reklam işte).

--spoiler--
Misafir 20.10.2009 20:20

yaşasın laiklik. yaşasın atatürk gençliği. işte muasır medeniyet seviyesi budur. tebrik ediyorum seni hilal. sanırım bayraktaki hilal ağlıyordur seni duymuşsa.
--spoiler--
cansu dr.nin köşede tenhada kaplanlığından eser bırakmayacağına emin olduğumuz yıldız kaplan'ın tavana tırmanış modunun reklamsı deyişi.
ateşi başına vurmuş, hilal cebeci söylemi.

(bkz: yalarım)
- elimizde bi tek mazlum var hanımefendi, isterseniz onu verelim..

(bkz: mazlum u getirin bana)
(bkz: sevişiyor efendim durduramıyoruz)
(bkz: cem gariboğlu)
güncel Önemli Başlıklar