bugün

işte crew

killa hakan şarkısı. Ceza ve Gekko da düetteler.

-CEZA-

dalgalandı heryer incelendi herşey iyicee..hep dönüp durur bu dünya hayat sanki dj..
orta asya kan, bomba bardıman, tonla katliam, yıkılmış apartmanlar daha çok harcıyacan,
aşşağı in.. bende bir nevi şair değilsem ya herkesin yaptığıysa kendine, tuttuysa bilmemne
çamur yağdıran bi bulut çöktü insan üstüne,insanın üstünde zaten her güç gelme üstüme.
haksızlar hep önde durur eğer bahtı karaysan, haksız ister saray, alır haram parayla
haklıykende haksız olan çok konuşur sarayda, paran kadar konuş derler aram yok hiç parayla..
hep dökülen gül gonca hiç gülen varmı doğunca, yardım eden varmı boğulunca yada yalnız kalınca,
yapayalnız karıncayız bu alemde biz kanımca, elalem salıncakta sallanmış alem ıslanınca,
küresel değil bizdeki ısınma tam tersine yöresel herkes kendi filminde başrol oynar
kimisiyse yönetmen, derine dalan düşünceler ve beline silah takanlar, geride kalan özetler
ve bütün yaşanmış gerçekler, dipnot. kendi sonunu getiren insan oğlu, kendi yolunuda bulur
ya bu dula takılır yada davula vurur, tanımlanamayan cisimler peşinde boş boş koşulur ancak
tanımlanan cisimlerse hep aynı yerinde durur..

-N-

damdiri damdiri diri dam dam
kapını tekmeledi cez, gek, kil bavulu toplamana bile vaktin yok!
damdidi damdidi didi dam dam
ccc crew birinci cenk sss slank surata bang homes

-GEKKO-

ilgilermi bilgiler gel al cezanı Bilgin'den, Killa getto, Gekko C, bak bu trenden inmiyecem
silinmiycem, aklından gitmiycem, his gibi, mis gibi ben cin gibiyim,oturdu rhyme'la gangsta Cem
gangsta gang how me herkes oldu gangsta fem, kreuzbergli kap mus alen,çok aranan gangsta ben.
hangi klernisse önümüze çıksın len, ölümüne burdayım canım sıkıldı zaten.... kaderimi kendim
çizdim kalemimse iz bırakır kara bulutlar izinde, frenleyin der size giden rehinen battı
bende batırıyım sonra darılıp gücenmeyin, sağsalim rapim her ün asabi, rapim sana plus
abi gibi acı gelir rapim yağsa, yaz adı geçer burda hain güler yağmurlu bazen yağmur sandığın
solundan akan su. aksın işi bilen tapsın ki tapsın kim, bling bling hesap sorayim, hip hop
yaşat bakim. işte bu işte kurdu pişte q, pişman olma pişme joe,pişman olanlar pişti looo
şişte çoğu..

-N-

-KiLLA HAKAN-

Sert sert Killa hardcore rapim,sıkı giyin çık dışarı daracık sokaklar serin. gel gel fazla
düşünüp kafanı yorma, üzümlerini ye sus! bağını hiç sorma. rüzgarın önümde hedefim,yokki bi
kalleş planım, ben içeri düşersem her kıran çızar kıranı, yalancı yalancıya derse birden
tasası büyürmüş yılanın, don't fuck the cool, yoksa şiddetli suratına slanın. baba baba
king killa rapler, anla ground değil dört gangster birde jeep yeahh. tamamen savaş bölgesi oldu
vur la dünya kazan sende kepçe dur laa! zım zım zımla zımba gibi kafam, hip hop rapide hop
tut bırakma kendini birden kooop, olaaa, iki tane fıstık tanışmak istermiş benimle, birinin
adıda lolaa..Heryerde renkler rengarenk ışıklar işte yaşam, bir duraktan bir durağa koşturacan,
elbette sakinsen gittiğin yere ulaşacan, pislik geliyom demez zaten ummadığın anda bulaşacan..
Hala hala güneybatı kuzey yada doğu, hip hop rap muziği dinler çoğu, dinle sende, hipnotize ol
kafanı salla ritimde rahat ol bol bol..

-N-