bugün

mor forma

Türkiye'de futbol kültürünün olmadığının kanıtı olan formalardır. Öncelikle söyleyeyim; galatasaray taraftarı olan bir insanım. Bence mor forma bu yılın en güzel tasarımıdır. Zaten henüz piyasaya çıkmadan önce ultraslan forumda bir kaç şekli yayınlanmıştı. Hatta hayatında hiç formaya para vermemiş ben bile arda turan'lı bir mor forma almayı bile düşüüyordum, beğenmiştim çünkü ancak bu formanın çıkacağını zannetmiyordum açıkçası. niye mi? türkiye'de futbol kültürü yok çünkü. saçma salak tepkiler gelecekti bunu yönetimde hesaplamıştır diye düşünüyordum. neymiş efendim; mor ibnelerin rengiymiş. var ya sana mal, sığır, öküz, gerizekalı desem cidden hafif kalır emin ol. yani bu kadar mı sığ olunur be kardeşim? annen, babana mor bir gömlek alırsa baban ibne mi, gay mı oluyor yani? bunu bize açıklar mısın? Yani öküzlük yapalım, holiganlık olsun saldıralım diye bu kadar saçmalayın, sığlaşmayın. Yani sizin mantığınız ile bakarsak fiorentina takımının oyuncuları, tribünleri hepsi ibne. hatta bir ara fenerbahçe bir oyuncu almaya çalışıyordu oradan. mor renk forma giyen bir oyuncu.. yani bu durumda ne oluyor acaba? aminakoyayim zorla ercan saatçi tarzında yazılar yazdırıyorsunuz insana.