göbeği içeri çekmek

--spoiler--
göbeğimi görmesin diye sırtım ona dönük yatarken, "ay ne güzel dergiymiş bu, hiç görmemiştim önceden" dedi, bahsettiği dergi her gazete bayiinde kolayca bulunabilen "k-kitap" dergisiydi. artık ona dönmem gerekiyordu, hem de bu sefer göbeğim de benimle dönmeliydi, yoksa ukala durumuna düşecektim. cevap vermeye başlama öncesinde dönmeye başladım, kafamda buz üstünde yuvarlanan deniz ayıları canlandı. "rööarhhhhh" diyerek dönüyordum, sırt üstü pozisyonuna ulaştığımda, yer çekimiyle göbeğim de içeri çekilmiş oldu, eğer dönmeye devam edersem biterdim. o yüzden o pozisyonda kalma kararı aldım, benimle beraber dönmeyen şort-mayo'mu düzeltmek için, dötümü bir kere hoplattım, sonra da sanki bir brad pitt'mişcesine kafamı ondan yana düşürdüm. birinci aşamayı atlatmıştım. konuşmaya başladık.
--spoiler--

[ sözlük'te bulunan "gelmeyen pazartesi" kitabına ait yazılar, ek yazılar ile birlikte kitap olarak basıldı. bu nedenle yazıların buradan yayınını durdurmak durumundayım. anlayış göstereceğinizi umuyor, ilginiz için teşekkür ediyorum. eksper mental ]

http://www.dr.com.tr/Kita...oman/urunno=0000000687918

içine çeken edit: eski bir olay bu tabi, yoksa artık yok göbeğim benim, ne göbeği, hiç görmedim göbek falan.