salihande

muhtemelen bir sahil beldesinde yaşayan salih isimli turistlere dövme yapan bir genç ile aynı yerde yaşayan hande isimli sevgilisine ait olan blog sayfası. ama öyle biz sevgiliyiz herkes bunu bilsin, buraya sevdiğimiz şiirleri koyalım fotoğraflarımızı görsünler kabilinden bişi değil bu gerçek bir ihtiras öyküsü. sosyolojik bir dram. fikir edinmek için;

--spoiler--
Korkma salih o sana 'bir kadın bir defa tadını aldı mı bırakamaz' diyenler yalan söylemiş. Ben bırakırım sen dışında herkezi sildim. Sadece sen benim erkeğimsin. Allahın izniylen geldiğinde imam nikahımızı kıyarsak en azından temiz temiz yapabiliriz. Biliyorum sende huzursuzsun böyle allah katında günah işliyoruz zannediyorsun ama korkma ufacığım bizim aşkımızın büyüklüğünü allah görüyor ve bize hak veriyor emin ol buna bizden yana allah. resmi nikahımız için sana baskı kurmak istemiyorum ama ölümü var bu işin ölürsen beni kimse almaz böyle. herkez senle olduğumu biliyor halamın kızıda söyler hande salihle aynı odada uyudu diye. o zaman .... lar yaptığımızı anlarlar adım çıkar ve kimse benle evlenmek istemez. o yüzden salihim erkeğim hayatımın aşkı imam nikahından sonra şu resmi nikahıda aradan çıkartalım, hem annenle yaşamaya karar verdim. bacakları olmasa da olur napalım, olmazsa ona başka ev yaparız ben gündüzleri yemek götürürüm. Sizin ev ses geçiriyor çünkü yatarken rahatsız olabiliriz. Birde allah karşısında olduğu gibi atatürk karşısındada nikahlanmamız lazım ayıp olur yoksa. seni seviyorum böcüşüm herşeyim hayatımın anlamı tek sevdiğim. ben hep bu saf ve entemiz halimle sana bakacağım seni izleyeceyim seni seveceyim beni unutma ve lütfen o türk düşmanı rus kızlarına kanma. Biliyorsun onlar bize hastalık yayıp yoketmek ülkemizi bölmek için geliyorlar.
--spoiler--

daha fazlası ve fotoğrafları için

http://salihande.blogspot.com/