iki erkekle birlikte çıkan kız

o zaman yakınen tanıyan bir bilen olarak bu kızı anlatayım. yine sözlük neferlerimize katkım olsun.

kuzenim bir kızla çıkmaktadır. kızımız o zaman istanbulda ikamet etmekte, iyi bir okulda okumaktadır. avukat olan kuzenimle de burada tanışmıştır. söz konusu kızımız ayrıca küçük bir ilimizin küçük bir ilçesinde yetişmiş, ilçenin en güzel kızlarındandır.

bu ilişki mutlu mesut devam ederken kızımız benimle tanıştırılmıştır, arkadaş olunmuştur. olaylar gelişir bu arada.

bir gün buluşmak için taner isimli bir arkadaşımı arayacağıma, yanlışlıkla tamer isimli arkadaşımı aradım. bu tamer çocuk, kuzenimin sevgilisinin oturduğu ilçenin belediye başkanının oğludur. laf lafı açar, sen bilmemkimi tanıyor musun denir. o da evet, sen nerden tanıyorsun o benim kız arkadaşımdır der.

olay iyice araştırılır, tamerle kuzen telefonda yüzleştirilir, kızın yaptıkları bir bir ortaya çıkar.

kız sevgililerine sırayla annemlerle tatildeyim deyip; bir onunla bir bununla tatile çıkmış, birinin yanındayken diğerini zeynep diye kaydetmiş telefonuna, canı sıkılınca biriyle kavga çıkartıp geceyi öbürüyle rahat rahat geçirmiş.

iki ayrı şehirdeki erkeği rahatlıkla idare etmiş. tesadüfen benim arkadaşım çıkmasa çocuk belki hala da devam ediyordu.

sonunda ne oldu derseniz; çocuklar sırayla kızı affettiler, benimle görüşmediler; sonra bambaşka bir çocuk için terkedilip gelip benden özür dilediler.

bu hikaye de burda biter.