ateistlerin sözlük ortamlarında cirit atmaları

olmayan bir durumdur. tanıdığım hiç bir ateist kuran'dan sureler, peygamberden hadisler toplayıp, kendi inaçsızlığının haklılığını kanıtlamaya uğraşmamıştır, işi o değildir, ayrıca kendileri en az müslümanlar kader kardeşim, dostum, hoşsohbetimdir. sözlük camiasındakiler, olsa olsa, tıpkı solcu gözüküp, faşistlik yapan, yobazlık yapanlar hödük aydınlar gibi ateist gözüküp kendi inançsızlıklarına göre olmayan bir tanrı ile kavgaya girmiş ergen beyinlerdir (vücutlar değil beyinler). yoksa hiç bir ateist allah başlığına ona inanmadığım için beni cezalandıracak varlık yazmaz değil mi dostlar? ya da hz. muhammed'in sapık olduğunu kanıtlama peşine düşüp diğer inananları etkileme peşine düşmezler değil mi, zira kuran'da yazanlar müslümanlar için doğru ve kesindir, değiştirilmemiş, tartışılmazdır. bu bir inançtır, gerçekten ateist olan biri bak ama böyle yazıyor sizin kuran'ınız diyip beni kaybeden olarak göstermeye çalışmaz. ateizim veya bir dini inanç insanların beyinleriyle değil kalpleriyle kavradığı kavramlardır. bak bu yüzden ateistim, siz müslümansınız, cani ve sapıksınız diyen kişi ateist değil hödüktür.

edit: sözlük camiasında derken tüm ateistler zan altında kalmış olabilir, hödük olanlardır kastım.