bugün

supernatural

seri halinde hergün arda arda 3 4 bölüm izlediğim şuan için 2-11 de olduğum dizi. başlar da tırsmama neden olsada artık alıştım. yanımda gümüşten eşyalar bulundurmaya ve tuzu ayrıca çakmağı eksik etmemeye çalışıyorum. *
artı bir durum varsa o da şu; artık gerilim izleyebiliyorum. * sonunda o ikisinin ölmeyeceğini bilmek içimi rahatlatıyor. kuş gibi hafif izliyorum ee arada ölenler oluyor onlarıda hoş karşılamak gerek. dean olduğu sürece birşeyden korkmaya gerek varmı. mimikleriyle olayı bitiriyor. korkudan öleceğinizi düşündüğünüz bir anda hop gülmeye başlıyorsunuz. sammy de adaleti ve iyi yürekliliği ile deverede hakikaten birine zarar verebilecek bir durumda gözükmüyor. tabiki ilerleyen bölümleri biliyorum ve merakla ve hızla ilerliyorum.neyse
--spoiler--

dikkatimi çeken bölüm 2s.9b. oldu. zaten bir ilgim olan kayıp koloni burda karşıma çıkınca yuh dememe sebeb oldu ve keyifle korkmadan merakla izledim. ilerleyen zamanlarda tekrar karşıma çıkarsa sevinicem nerdeyse.*
--spoiler--
şuanda huzurlu olmamı sağlayan dizi. kolaymı önümde 2 sezon daha var. hatta 2,5 * rahatım yerinde. ha bitti ha bitecek, ay yayınlammadı, ara verildi derdi olmadan rahat rahat izliyorum. tavsiye edilir.

edit: 2s.15b. slow dans yapan uzaylı..öldüm gülmekten