bugün

gerçek aşkı bulamamak

unıversite cagına gelmis birinin sarfedebilecegi ve beni yaralayan sozdur gercek askı arayıp da bulamamak bir dost dedi icten ve derinden lan oglum bi gercek askı bulamadım diye bunu bana ilk degisi degildi fakat bu sefer farklı soyledi be sozluk sonra da aldı gitarı eline unıversite gencliginin demode olmus sarkısını hic de gonullu olmayaraktan calmaya basladı ^^^aramak o kadar kolay mı sandın ayrılık bana asktır artık^^^ evet lan sozluk demode olmustu bu sarkı ama hala calınıyordu 2009 yılının bir kıs aksamı bursada bursa bile cekilmiyor be sozluk duzgun ask olmayınca tamam bi yan dag bi yan deniz ama neye yarar yanında guzel bir dilber olmayınca haksız mıyım sozluk haksızsam soyle basladı simdi ^^git gideceksen bekleme farklı degilsin sende demeye^^ sitem ediyor gercek olmayan bulamadıgı sevgilisine ben ne yapayım sozluk allah askına sen soyle iki sarkı daha soyler geceye karısırız ne yapalım anlatırım sozluk bir gun karsına cıkar diye ama ben buldum mu ki sozluk ona ogut verirken ben inanır mıyım acaba kendi dediklerine dedim ya sozluk inanmam ayrıca bilirsin sozluk inanırsam aglarım ama sen beni bilirsin sozluk serde erkeklik var aglayamam...