bir erkeğe edilebilecek en ağır küfür

Bir gün arabayı park etcem. Boş yerin biraz önünde durdum ki rahat manevra ile tek seferde park edebileyim... tam o esnada arkamdaki piç gelip o boş yere yarım yamalak girmeye çalıştı. Hemen geri vitesle arabanın arkasını sokup, park etmesin diye arabasını sıkıştırdıktan sonra arabadan inip, üzerine yürüdüm.

+ benim park etmek için yanaştığımı görmüyor musun lan?
- görüyorum nolmuş?
+niye Benim girmeye çalıştığım yere girmeye çalışıyorsun?
- canım öyle istiyor.

O an asfalyalarım attı. Elim ayağım titredi, öfke patlamam başladı. Yanaştım canıma, parmağımı sallayıp şöyle dedim;

+ ben hayatım boyunca hiç erkek sikmedim ama seni gerçekten sikerim.

Kapısına bi tekme attım, çekti arabasını siktir oldu gitti. Ben de arabayı park ettim.

Aradan 1 hafta geçti, uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaş beni arıyor. Açtım; dedi birisi seni arıyor.
Bu lavuk benim o Arkadaşı Tanıyormuş. Olayı anlatmış. Arabadan, tipimden ve olay yerinden bahsedince arkadaş ben olduğumu anlamış. işte onu arıyorum falan deyince benim arkadaş da ‘yapma bak, alkoliği tanırım boşuna uğraşma çok güzel döver seni’ demiş.
Lavuk da silah çıkarmış, ‘ettiği küfür çok zoruma gitti, ben hayatımda böyle bir küfür duymadım, gidip silah aldım’ demiş. Artık nasıl zoruna gittiyse amk.
Sonra arkadaş bizi buluşturdu oturduk konuştuk falan. Sikildiğiyle kaldı yani.