bugün

uyku sorunu

yaklaşık 2 haftadır bi projeyle uğraşıyorum. günde 8-10 saat gidiyor rahat. son %10-20 lik kısım kaldı en zor yerleri hallettim geriye sadece gerekli kod yapılarını yerine yerleştirmek kaldı. fakat bi türlü odaklanamıyorum çünkü uyku saatim yatağa 11 12 de girsem bile 3-4 ü buluyor. tezat bi biçimde 7-8 en geç 9 gibi uyanıyor oluyorum ya çişim geldiğinden ya her sabah kalkan sikimin ağrısından. işeyip dönüyorum ama bi türlü tekrar uyuyamıyorum. yorgun, uykusuz bi halde mecbur tekrar kalkıp pc başına geçiyorum çalışmayı sürdürmek için ama kalıyor orada. yarım saat çalışsam 40 dk oyalanıyorum dikkatimi veremeyip uykulu durduğum için. uyumaya kalksam napıcam akşam mı uyancam, akşamdan geceye tekrar iş mi kovalıcam hepten mi yarrağı yicek düzen. yok, bu iş bitene kadar çözüm yok kafam çok dolu. bu bitse 2-3 proje var peşinden gelmeyi bekleyen kafamda tasarladığım onlara girişcem. kahve yapıyorum 2 gündür bunu geçirmek için hiç böyle alışkanlıklarım yok ama bakalım tesiri olur umarım. sıkıntılı durum vesselam.