bugün

neşat ertaş gay mıydı sorunsalı

"Ben kendim geydim" diyerek aslında yıllardır anlatmaya çalıştığı şey bu olabilir.

Üzerinde durulmaması ise bir utanç tablosudur.

Sırf adamın mezhebinden dolayı bazı gerçeklerin üstünü kapatmaya çalışmak ayıptır arkadaşlar.

Sonuçta isterse ineğe inansın, o da bizim gibi bir insandı.

Putperest değiliz diye biliyorum, neden bu denli ciddi takılıyorsunuz konu kendisi olduğunda?

Hem Freddie Mercury olsun, Rob Halford olsun, Elton John olsun, Janis Joplin olsun, Laura Jane Grace olsun, Lynn Gunn olsun, Brian Molko olsun ve daha sayamayacağım bir çok isim...

Bunların hepsi homoseksüeldi.

Homoseksüel olmak sandığınız kadar kötü bir şey değil arkadaşlar.

Neden bizim ülkemizden bu denli "aydın" bir kültürden gelen adamın gay olması imkansız bir şey olsun ki?

Ben kendisi öyle demiyorum ama üstünde durulmayan bir konu olması ve bu konu ortaya atıldığında direkt savunma mekanizmanızı bu denli göstermenizin altında yatan nedeni anlayamıyorum.

Umarım bunun sandığınız kadar kötü bir şey olmadığını anlarsınız ve "ben kendim geydim" derken bunu gururla söyleyen adamı sizler de olduğu gibi kabul etmeye başlayabilirsiniz.

Sırf sizin bu yobazlaşmış düşünceleriniz yüzünden yıllardır şarkılarda Subliminal vermek zorunda bile kalmış olabilir kendisi.

Pek yazık.