bugün

ayakkabı yüzünden annesini merdivenden atan kız

Bu işin bahanesi olmaz arkadaşlar. Beyinsiz Z kuşağının tiktok artığı salak bir üyesi işte.

Burada pek savunulmamış ama ekşi'de bile belli ki kızın problemleri var diyerek savunulmaya çalışılmış.

Bu kızın problemlerini sikerim arkadaşlar. Ne olduğunu biliyor musunuz gözüm dönüyor diyor bir de. Gözüne soktuğum.

Ben 89 doğumlu bir vatandaşım kardeşlerim. 90'larda çoğu aile gibi biz de fakirdik. Evimiz 2 odaydı. Yemin ediyorum bir banyomuz vardı, az dikkatsiz olsan musluğun götüne girme ihtimali vardı, o derece küçüktü. Biz annemizle alışverişe gittiğimiz zaman, pazarlık baştan yapılırdı. Oğlum bak şu kadar paramız var, şunu alabiliriz bunu alamayız şeklinde. Biz anamızı babamızı hiç üzmedik. Bırak dövmeyi falan. imkanlar oydu, yetinmek zorundaydık. Bizim böyle gozom donoyor deme lüksümüz yoktu.

Senin de, o karga sesinin de, seni bu hale getiren o Instagram ve tiktok orospularının da hayatını sikeyim.

Hayır küfür etmeyeyim diyorum ama, bu salakları başka türlü ifade edebilmek için sinirlerini aldırmış olman lazım, o da bende yok maalesef.