bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Burada benim gibi kirilmis burkulmus insalar var biliyorum mutsuzluklarindan kurtulmak icin girgira şamataya vuran tipler acilarini gulerek örterken yanliz kalinca kendini hancerleyen kisiler,ben baya öyleyim igneyide cuvaldizida kendime batiriyorum isin dogrusu şu bu durumda olmayi hakettik yada hakettim vazgecerek pes ederek siktiredin kadinlari elinde degerli bisi yoksa elde edemezsin onlar ask filan hikaye sevdigin hatun follos olali cok oldu kolay vazgecmeyin ayaga kalkip sizin olmasini istediginiz seyi gidip alin haksizlik yaparak evet dogru haksizlik yaparak cunku dogdugumuzdan beri haksizliga ugruyoruz okulunuzdan ,beslenmenize aile egitiminden,bakima, giyime,arkadastan sevgiliye kadar herseyde bir haksizlik var eger siz haksizlik yapmazsaniz bu saydiklarim size haksizlik yapacak dusunurseniz bulursunuz ve haksizlik yaparken korkmayin tanri diye biri yok adalet diye bisi yok insanin insana adaleti yok hersey bizim elimizde ben bugun ayaga kalkiyorum kosemden cikip o koseyi atese veriyorum adaletten sevgiden merhametten dogruyu savunmaktan manevi degerlerden vazgeciyorum

Ayaga kalkin bu kadar mutsuzluk yeter.