bugün

nutraxin

Gıda takviyelerini doğal yollardan almak tabii ki çok daha faydalı. Fakat bazı noktalarda eksik ve yetersiz kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda güvendiğimiz markaların gıda takviyelerini almak kurtarıcı olabiliyor. Bir de bazı etken maddeler gıda yolu ile alımaya çalıştığımızda yetersiz kalabiliyor. Ya çok düzenli ve sağlıklı bir beslenme şeklini oturtmalıyız ya da mecbur olarak takviye gıdalara başvurabiliriz.

Son zamanlarda cilt bakımı noktasında özellikle collagen kullanımı çok fazla yayılınca bende biraz araştırdım ve içimi rahatlatacak birkaç videoya denk geldim. Fakat bu noktada önemsememiz gereken bazı noktalar var. Her kolojen cilde iyi gelecek gibi yanlış bir anlaşılma var. Bu noktada aldığımız ürünü iyi değerlendirmeli ve araştırmalıyız. Mesela cilt sağlığımız için tip1 ve tip3 kolojenler etkiliymiş ve aldığımız üründe buna özellikle dikkat etmeliyiz. Ve dikkat etmemiz gereken bir başka nokta ise aldığımız kolojen içeriğinin balık yağından üretilmesi. Tüm bu detyalarla kim uğraşacak falan demenize gerek yok zaten Türkiye’de tek bir marka bu içerikleri barındırıyor. Bu noktada bizleri Nutraxin Collogen takviyesi kurtarıyor. Hem ürün kalitesi hem de güvencesi noktasında memnun edici sonuçlar vaad eden marka, beni kendisine bağlamayı başardı açıkcası. Konuyla aklında soru işareti olan varsa bıraktığım linkten inceleyebilir.

https://www.youtube.com/w...rfLKdYqjIQ&t=195s