bugün

züber doğal meyve tatlısı

genellikle paket ürün tüketmeyip ara öğünlerimi evde hazırlayıp çıkmaktayım ancak yoğun günler için veya acil açlıklar için bir ürün arıyordum, bunları da denedim. denediklerim üzerinden yorumlarımı ileteceğim. benim gibi ihtiyacı olanlara ışık olsun.

çilek-kakao meyveli bar - ilk denediğim ürün buydu, şeker tadı ortanın üstü ancak bence tat olarak güzel bir bar.

antep fıstıklı-kakaolu - bir daha almayacağım bir ürün, şeker tadı o kadar baskın ki kendimi kötü hissettim. ardından acilen sıvı tuzlu şeyler yemek istedim.

chia-hindistan cevizi - tadını en sevdiğim ürün bu oldu. hindistan cevizi aşığı olduğum için torpil de geçmiş olabilirim tabi ki. bir cocostar-bounty değil tabi ki ama zor günlerde ilk tercihim olacağı kesin.

elma-tarçınlı bar - denediklerim arasında en güzeli budur, aylar sonra ekleme yapma ihtiyacı duydum, sadece elma tarçınlıyı alıyorum artık. tavsiye ederim.

not: evde sağlıklı cocostar tarifi için : https://www.youtube.com/watch?v=DLgagGNB7x8 (ben vanilya koymak yerine laktozsuz vanilyalı süt koydum, o da çok güzel oldu)