bugün

katliam 3

massaka'nın katliam serisinin 3. parçası olacak şarkı.

şarkıdaki isimlerin hepsinin kalemi farklı ama arabesk rapçiler de olacak. ortaya ne çıkacak belli değil ama ben size isimleri sayayım şimdiden.

Anıl Piyancı, Şanışer, Sansar Salvo, Dr.Fuchs, Defkhan, Rota, TekMill, Hayki, Sir-Dav, gekko, şehinşah, yener çevik, canbay wolker.

çitayı bu sefer son seviyeye çıkaran massaka reis umarım ortaya bomba gibi bir şey çıkarır biz de dinleriz.

Edit:şehinşah ve gekko şarkıda olmadı. rota bu şarkıda en iyi söyleyen taraf oldu. Onun dışında parçada tekmill en sevilmeyen mc oldu. Lirikalite ve sözler iğrençti. Youtube da şarkının tekmill siz bir sürü versiyonu var.

Anıl piyancı kendini aşmadı güzel bir performans gördük.

Dr.fuchs güzel yazmış bence sesi ve flowu gayet iyi iyi oturmuş beate.

Hayki de güzel ancak patrona göndermeler var. Yinede güzel ancak pek göze çarpan bir isim olmamış.

Yener çevik katliam 2 de ki performansından daha iyi bir performans göstermiş. Gayet güzel.

Tekmill en kötü verse i yazan isim. Çok karalanmış maalesef ki ancak kitle haklı.

Wolker kardeşler önyargıyı kırmış ve new olabiliriz ama yazdımmı yazarım demişler. Güzelde olmuş.

Massaka gayet güzel söylemiş tarzının dışına çıkmamış.

Diablo ise massaka dan daha iyi yazmış ve söylemiş. Yakın zamanda massakayı gölgeler.

Sansar güzel söylemiş ancak çok kısa olmuş. Klipte tek karı onda bide.

Şanışer şarkıda döktürmüş. En çok göze çarpanlardan oldu. Güzel bir başarı. Tebrikler.

Defkhan flowunu konuşturmuş. Kalitenin üstüne kalite koymamış daha fazlasını yapabilirdi.

Sir-Dav denen şahıs parçayı ne aşşağıya ne yukarıya çıkardı. Söyledi sadece olarak görüyorum.

Rota ise parçadaki en cool girişi yapan ve ben burdayım diyen mc oldu.

Kesinlikle fanboyluk yapmadan konuşacak olursak en sağlam isim rotadır ardından defkhan gelir sonra da şanışer. Beğendim açıkcası. iyisiyle kötüsüyle başarılı olmuş. Ama dedikleri gibi bir katliam 2 olmamış.
güncel Önemli Başlıklar